Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a felvételi?!

Figyelt kérdés

Szoval az van,hogy kb 80-bol 50.-nek vettek fel egy iskolába amit elsönek jelöltem meg.Most akkor mi alapján fognak dönteni?Hogyha mind a 80 elsönek jelölte meg akkor mindet fel vennék?vagy miért számit ez?

Vagy hogyha az elöttem lévök közül kb 20-an máshova mennek csak akkor férek be?

Légszi irjátok megg mit tudtok.


2011. márc. 16. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy hogy hova felvételiztél. Bár mindenhol az átlagot nézik, fősulinál az érettségit. Akinek jobbak a jegyei, egyértelműen az bekerül az 50-be és ha beférsz te is akkor még te is.
2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet,hogy félreértettél... egyépként gimnáziumba felvételiztem,de elvileg csak egy osztály fog indulni (ami kb 30 fő)...
2011. márc. 16. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtted 20an máshova mennek, csak akkor férsz be.
2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elsőnek jelölték az elötted lévők, akkor őket fogják fölvenni, de ha vannak közöttük, akik megjelöltek más helyet is, akkor lehet hogy oda bejutnak és oda veszik fel őket. Akkor kiesnek elötted és simán bekerülhetsz.
2011. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!