Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan próbáljak megnyugodni?...

Hogyan próbáljak megnyugodni? , annyira ideges vagyok, ez a felvételi dönt el mindent.

Figyelt kérdés

Most is itthon ülök,nem mentem ki a társasággal bulizni,mert baromira ideges vagyok,Szombaton felvételizek a nyelvi Tehetséggondozó Gimibe,de annyira ideges vagyok hogy ez már abnormális.Mit szoktatok ilyenkor tenni,mi a legmegnyugtatóbb? :( :/

15/L


2011. jún. 5. 00:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát.. ilyen későn a legjobb amit tehetsz, ha lefekszel aludni...
2011. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor van felvételi?annak már áprilisban vége szokott lenni
2011. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 :) :) :) ***** válasza:
Miért te éjfélkor indulsz ki a haverokkal valahova?javaslom hogy inkább feküdj le aludni..Mondom ezt 14 évesen.
2011. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

egy szó se volt ami arra utalt,hogy én pont éjfélkor indulok ki,mondom én neked 14.évesnek.

Nem vagyok magyarországi,tehát fogalmam se nincs hogy te milyen áprilisi felvételiről beszélsz.

2011. jún. 5. 14:27
 5/5 anonim válasza:
Én is most megyek 9.-be, és Mo.-n április közepéig küldik az eredményt a felvételiről.
2011. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!