Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hát nem felháborító ez?...

Hát nem felháborító ez? (felvételi protekció. )

Figyelt kérdés
Egyik lány osztálytársam apjának jó ismerőse az Árpád Gimn. azt hiszem igazgatója és már le van zsírozva hogy ha törik ha szakad felveszik. Nem felháborító? Egyébként amúgy is 70% hogy felvennék mert jó tanuló.
2011. szept. 18. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elet. Meg sokszor fogsz ilyenekkel talalkozni. "Nem az szamit hogy mit tudsz, hanem hogy kit ismersz."
2011. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszöntelek a nagybetűs életben, a dolgok így működnek. Egyre ritkábbak a tiszta versenyek. Nyisd ki a szemedet, nézz szét, mi van a világban!
2011. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is kezdem észrevenni, szerencsére eddig még csak a saját javamra találkoztam ilyesmivel. Szokj hozzá, elfogyott a hab a mesédről.
2011. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.
2011. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9.-es,tavaly felvételiztem,és sajnos én is találkoztam evvel!Több embert is ismerek,akinek a szülei jóban vannak annak a giminek ahova járunk az igazgatójával/igazgatóhelyettesével,és simán betették őket.Én a rangsorban 6.voltam-végig kitűnővel,jó felvételikkel-előttem mind protekciósok...
2011. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tatabányai Árpád?
2011. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig mindenhol így van és így is lesz sajnos!A húgom pl csecsemő gondozónak tanúlt,nagyon szeretne bölcsödébe vagy oviban dolgozni.Tudja is nagyon,meg szereti is.A környékben mostanában elég sokszor volt állás meghírdetve több bölcsiben és oviban is.Persze sehova sem vették fel a szakképzett lányt,hanem a kedves rokon,ismerős...bolti eladót vagy 8.általánost végzett senkiházit.Felháborító nagyon,de hiába dühöngünk,ez van sajnos!
2011. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mindenhol így van.

Anyukám tanárnő, ő pontosan tudja, hogy vannak ezek.

2011. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a sulim igazgatója nagyon kapható a protekcióra. sík hülye emberek kerültek az osztályomba, erős 6 osztályos gimiben.

elmondok egy történetet, ami lehet hogy hosszú és bonyolult lesz:

lehetett második nyelvet választani. sokan spanyolt szerettek volna, páran franciát. nagyon sokat, aki spanyolt szeretett volna, franciára raktak, és abból lett két csoport. egy lány apja nagyon gazdag, és ez csak az én véleményem, de gondolom egy kis támogatás fejében a lány simán átkerült spanyolra. majd a nyáron elutazott francia nyelvterületre, és kitalálta, hogy mégis franciát szeretne. most franciára jár. ennyit a tiszta játékról.

2011. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!