Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ma jött meg. Hogyan mondjam...

Ma jött meg. Hogyan mondjam meg anyának? :S Help! Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szia anya, megjött."


Mivel anyukád is volt fiatal, nyílván ne fog érte haragudni (miért tenné?) és segíteni fog.

2011. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De mi még nem beszéltünk ilyesmikről. :D
2011. aug. 27. 19:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És? Ha máskor nem, a véres bugyid kimosásánál úgyis észreveszi. Tudod mit? Inkább dugd azt az orra alá.
2011. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól még,. hogy nem beszéltetek róla, gondolhatja hogy egyszer meg fog jönni neked. Menj oda hozzá nyugodtan, hogy "Képzeld anya, ma megjött, hol találok betétet?", vagy valami ilyesmivel. Hidd el, nem ciki, anyukád is volt ugyanebben a helyzetben, biztos megérti majd.
2011. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De nem szeretném hogy elmondja senkinek. Ez kellemetlen... :D De mégsem állhatok oda el és: anya megjött! Ez olyan hülyén hangzik :D
2011. aug. 27. 19:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod virágnyelven is, de minek kertelni? És miért mondaná el bárkinek is?
2011. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D De virágnyelven hogy lehetne közölni?? :D
2011. aug. 27. 19:41
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond nyugadtan meg neki hisz az anyukád meg fogja érteni. És nem ciki.
2011. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
huhh, kemény lesz X)
2011. aug. 27. 19:44
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Mi igaz sokat beszéltünk anyával erről, de mikor megjött olyan váratlanul ért, hogy a wc-n ülve kiabáltam, hogy: "Anya gyere gyorsan!!!". Odarohant én meg mutattam neki szótlanul a véres wcpapírt!:DDDDD Így visszagondolva nagyon vicces. Aztán mindenkit felhívott a családban, hogy a kislányából nagylány lett.:) Én sem örültem túlzottan, de kaptam ajándékokat, úgyhogy annyira már nem bántam akkor!:D Bár gondolom általában nem kerítenek ennek ekkora feneket, de nálunk ez így zajlott.:)

Szerintem is az a legjobb, amit az egyik válaszoló írt, hogy egyszerűen odamész, hogy "Anya képzeld megjött, hol találom a betétet?" Szerintem ez tök jó megoldás és gondolom még anyukád is menstruál, úgyhogy biztos nem fogja azt mondani, hogy "Fúj lányom, de gusztustalan vagy!":DDDD

2011. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!