Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam ezt el anyának?

Hogy mondjam ezt el anyának?

Figyelt kérdés

Járok egy olyan fiúval,akit Ő nem annyira szeret...Sőt.

Igazából az egész családját utálja,mert gazdagok és picit süt róluk az,hogy többre gondolják magukat más embereknél.

De a barátom nem olyan,mint a szülei,Ő normális általában.

Meg anya szerint a srác b*zis,mert borotválja magát mindenhol és csőnadrágokat hord(bmx-es....).

Én viszont szeretem Őt és el akarom ezt mondani anyának is,mert nem akarom,hogy mondjuk az egyik barátnőjétől tudja meg a dolgot.


Hogy próbáljam anya tudtára adni,hogy van egy barátom és hogy ki az?



14L


2011. szept. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen kérdésekre mindíg azt írom hogy meg kell mondani szemtől szembe, nem kell célozgatni stb... egyszer úgyis elkell mondani :) szereted stb. elmondod és kész. Aztán a többi rajta múlik.


f

2011. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha ő is többnek gondolja magát másnál, akkor Téged sem érdemel meg!
2011. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Ő nem gondolja magát többnek,csak hát...Egy picit nagyképű,de imádni való.

Én szeretem és Ő is engem.

2011. szept. 26. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak picit az még nem olyan nagy baj... csak ne fajuljon el a dolog mert sok ember nem csípi aztán még megigazítják a búráját neki :D


F-első

2011. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

14 évesen jó lenne, ha azt csinálnád, amit a szüleid mondanak! Minek kell ilyenkor már pasizni, marhára ráértek még!A beképzelt fiúkat meg jobb elkerülni, tapasztalatból mondom...

25/l

2011. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Tudom hülyén hangzik, de 14 évesen 2 hét múlva már más tetszik. közhely, de fogadj szót, gyerek vagy még
2011. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés,hogy ki mit gondol a kapcsolatunkról.

Ha én pasizni akarok,akkor pasizni fogok,ezt nem az anyám fogja megmondani -.-


Nem fog más tetszeni 2 hét múlva,mert Ő a város egyik leghelyesebb sráca és imádjuk egymást.

Nem fogok vele szakítani csak azért,mert egyesek szerint 14 évesen nem lehet az embernek barátja.

2011. szept. 27. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel 16 évesen kezdtünk el járni(egyidősek vagyunk), náluk is voltak balhék, az anyja utált, hasonlóan, ahogy a tied a barátodat.


Mi végül lebuktunk, óriási balhé lett belőle, engem elzavartak, a barátnőm meg rettenetesen összerúgta a port a szüleivel... persze végül lecsendesedett az egész.


De ennél egy akármilyen közlés kevésbé lett volna viharos szerintem.


21/f

2011. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!