Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13,5 éves lányom szerint...

13,5 éves lányom szerint megalázó dolgot kérek tőle?

Figyelt kérdés

Tavaly 2x sérült tornaórán a bokálya.Egyszer jobboldalon törés,másodszor baloldal ficam.Eddig normál tornacipőt hordott.Idén kértem tőle,hogy a beteg,fájós lábára vigyen órára futó/edzőcipőt,hogy ne legyen baj.Sajnos mivel egyedül nevelem Őt és az öccsét,ezért nem tudtam venni egy pár iskolába járós cipőt és plusz egy új pár órai cipőt venni.Ezért egy régebbi Nike cipőt tettem be órára.Azt mondja,hogy teljesen megalázom és lejáratom a többiek előtt azzal a sz@rral,és nem értem meg hogy az ciki.Tavaly majdnem évet kellet ismételnie a hiányzások

miatt ami a sérülésekből eredt.

Őszintén tényleg megalázó ?

Hasonló cipő mint a linken

[link]


2011. szept. 7. 16:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mi benne olyan ciki ... Fura hogy már nem a Nike vagy Converse kell, hanem egy Kínai. Én is úgy 4-5 évig ilyet használtam (kínait) és nagyon fájt benne a lábam. Most vettünk akciósan a deichmanba úgy 8000.- forintért "futó-edző" cipőt (nike)és nagyon kényelmes. Hihetetlen. Sokkal könnyebb a futás, ugrás stb... Mivel szinte mindig az óra 25 percét végig futjuk, ezért még jobb is.


Nemtudom, de ebből a szövegből hogy ciki meg ilyenek -.-" azt vettem ki hogy valószínüleg a kis osztálytársai vagy kínait hordanak és irigyelik amiatt hogy nekik nem lehet ilyenük. Vagy apuci kis pénz szóró dívái és neikik meg ez a gáz, ők meg még drágábban járnak.


12/L (6. oszt.)

2011. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a választ!Szóval az utcai cipője egy Convers ,ezt csak tesire "kellene" hordania.A nike-t kb 7 éve én kaptam az Apjuktól,de mivel kicsi lett ezért csak állt és kb. 2x volt lábon.Azt gondolom,hogy az lesz a helyes megoldás ha jövő hónapban "kiszorítok"neki valami olcsóbb cipőt ami mindkettőnknek megfelel.
2011. szept. 7. 18:35
 23/37 anonim ***** válasza:
47%
Ocsmány ez a cipő..
2011. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bokaszoritot.
2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Most csak én nem értem, mi olyan ciki ebben a cipőben? Én annó tesiórákra lyukas cipőkvel jártam, mert nem voltam hajlandó hagyni anyának, hogy újat vegyen, "mert az csak egy sz.aros tesióra" és tökmindegy ki milyen cipőt visel. Végül anya megelégelte, hogy lyukas cipőben (ami ehhez hasonló volt, csak szakadtan és lyukasan :D) járok és kidobta. :( Helyette hozott nekem amerikából egy nagyon márkás hihetetlenül kényelmes edzőcipőt, ami a mi családunkban elég ritka kincsnek számított, és inkább előkapartam a pincéből egy másik lyukas szakadt tornacipőt, mert féltem tönkretenni a "menő" cipőt. :D

Szóval szerintem ez személyiség kérdése, annó nálunk senkit se érdekelt, ki milyen cipőt hord...

Viszont volt nekem is, hogy sokszor kiment a bokám, sport miatt, néha annyira keményen bedagadt, hogy nem volt cipőm, amibe belefért volna, és öcsémtől kértem kölcsön a bumszli cipőit, amiben aztán röhejesen festettem, de senki sem gúnyolt volna ki amiatt. Cikiztük egymást, meg szemetek voltunk, de nem ilyen dolgokban. A más nyomorát, sérülését és szegénységét sosem nevettük ki. Nem tudom hova fajulnak ezek a kölykök...

20L

2011. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jó kis cipő ez. Inkább hordanék ilyet, mint azokat a szar 700 forintos tornacipőket. Bár nekem semmilyen külön cipőm nincs tesiórára. Mindig azt a cipőt hordom, amit az utcán is. De engem valahogy sosem érdekelt, hogy a cipőm divatos legyen, csak, hogy kényelmes. Kivéve óvodában. Ott kellett nekem világítós sarkú cipő. :D
2011. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
a mi osztályunkban majdnem mindenki a régi sportcipöjét hordja
2011. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... van egy pont olyan cipőm, ami a linkelt képen szerepel... eddig nem éreztem "gáznak", de lehet, velem van a baj.

Szintén 13/L

2011. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló cipőm van de nekem kézi edzsés re hordták a sok kínai cipöt azt mondta edzső hogy vagy vegyenek egy használtat vaghy basszák szét a lábukat és az a cipő tökélesen jó nekem is volt ijen cipöm edzsésre csak jukas azt senki le se szarta én ha látom hogy valakit a ruhája miaat piszkálja akkor azt mondom neki hogy vegyél nekki ujat enyi neki kell hogy jó legyen nem neked azt ha még mindig piszkálja jól képen verem 13/F
2011. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt írtam, hogy utcsó vagyok, akkor megelőztek :-), szóval 15/L voltam a kiegészítéssel, hogy hordja a cipőt. Bocsi.
2011. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!