Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13,5 éves lányom szerint...

13,5 éves lányom szerint megalázó dolgot kérek tőle?

Figyelt kérdés

Tavaly 2x sérült tornaórán a bokálya.Egyszer jobboldalon törés,másodszor baloldal ficam.Eddig normál tornacipőt hordott.Idén kértem tőle,hogy a beteg,fájós lábára vigyen órára futó/edzőcipőt,hogy ne legyen baj.Sajnos mivel egyedül nevelem Őt és az öccsét,ezért nem tudtam venni egy pár iskolába járós cipőt és plusz egy új pár órai cipőt venni.Ezért egy régebbi Nike cipőt tettem be órára.Azt mondja,hogy teljesen megalázom és lejáratom a többiek előtt azzal a sz@rral,és nem értem meg hogy az ciki.Tavaly majdnem évet kellet ismételnie a hiányzások

miatt ami a sérülésekből eredt.

Őszintén tényleg megalázó ?

Hasonló cipő mint a linken

[link]


2011. szept. 7. 16:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 14 éves. Ebben a korban gondolom már eléggé felnőttnek érzi magát, akkor viselkedjen is úgy. Engem is egyedül nevelt az anyukám, és ha valamit szerettem volna azt legtöbbször megkaptam de ki kellett várni. Tisztában voltam azzal, hogy anya keveset keres és azt be kell osztani, és tudtam azt is, hogy Ő sem így szeretné, de ez volt. Biztosan Te is vennél neki olyan cipőt, amilyet ő szeretne ha lenne rá pénz.
2011. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek is.Megegyezés született :) A nyáron hordott magasszárú tornacipőjét viszi órára.Ez Neki is tetszik én meg egy kicsit nyugodtabb vagyok mert valamennyire tartja a bokáját :)Így mindketten "jól"jártunk!
2011. szept. 9. 12:55
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jól néz ki az a cipő, én simán megvenném. a lányodnak se kellene szégyenkezni miatta, de a társadalmi nyomás az társadalmi nyomás... visszavághatna azzal, hogy „ti meg mind egyenbirkaként öltöztök”.
2011. szept. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz fehér polóban és cica naciban dögösen néz ki
2011. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem hozza be a link a cipőt...
2013. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekemse
2013. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Nekem se hozza be a linket....
2014. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!