Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Utálom az életem!

Figyelt kérdés

gyűlölöm hogy annyi mindenre vágyok és nem vehetjük meg... imádok öltözködni, szinte az az életem, tudom mit mivel kombinálnék, már szinte csak turikba járok hiszen ott vannak a legyegyedeibb és legolcsóbb cuccok.. d emég ha sok pénzből jó sok ruhát ki tudnék hozni.. kb. havonta kapok öszvissz négyezer forintot és abból gazdálkodjak...

a másik hobbim a fényképezés, és tudnék is de a gép amit kinéztem az 150 ezer forint, igaz nekünk van egy de az olyan hogy ilyen alapgép még időzítő sincs rajta hogy lefényképezhessem magamat..

szeretnék sok ruhát, fényképezőt, hangszert venni de utálom hogy nincs rá pénzünk!!! egész nap csak sírok... amikor látok interneten lányokatz jó ruhákban jól lefényképezve...és a stílusom nekem is megvan, de ez a négyezer forint SEMMIRE sem elég.. a felét kajára költöm..



2011. okt. 29. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:

ja és én gyűjtenék szívesen fényképezőre de az a pár forint amit kapok azt épphogy elköltöm ruhákra...

és dolgozni se nagyon tudok mert mindennap mennem kell valahová és sokat kell tanulnom.

2011. okt. 29. 20:15
 2/65 anonim ***** válasza:
87%

ilyen az élet cica.

havonta új ruhák? nem luxus az egy kicsit?

2011. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
tudom, nem fog tetszeni a válaszom, de sajnos nem vagy egyedül. a felnőttek még megküzdenek a ruhaproblémájukon kívül a rezsivel, a hitellel és a kajával, meg hogy neked, a gyereküknek is legyen zsebpénze. nem vagyok gigaöreg, csak 30 éves, de nekem nem volt gyerekkoromban zsebpénzem, ruhát anyukámék vettek nekem, ha tönkre ment, cipőt is, ha lyukas volt. Akkor én is borzasztó szerencsétlenül éreztem magam emiatt, de túléltem. Esetleg próbálj meg valami meló után nézni. pl szomszéd néninek bevásárolhatnál, kutyát sétáltathatnál, patikába járhatnál egy kis fizetésért cserébe.
2011. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

minden ember vesz magának havonta új ruhákat... aki szereti a divatot az igen, sőt nem havonta hanem hetente többször is..

persze akinek ez csak egy dolog hogy ne fázzon ha hideg van annak elég évszakonta vásárolni.

2011. okt. 29. 20:21
 5/65 anonim ***** válasza:
81%

Hm... Mondjuk értelek, de:

Nincs az pénz, amitől ne lehetne több, nincs az a ruha, aminél ne volna szebb, kívánatosabb, divatosabb és mindig volna, aki még Nálad is módibb ruhában jár.

A többel hasonlóan is éreznéd magad, ez belőled, gondolkodásodból következik.

2011. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
88%
Majd ha dolgozni fogsz, arra költesz amire akarsz. De hetente új ruhát venni?
2011. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
88%

Kérj meg valakit hogy fényképezzen le amíg te beállsz?? :)

Amugy tanulj jól,figyelj az iskolára és akkor felnőtt korodban nem lesz ilyen problémád!

2011. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz sokat, elkezdesz dolgozni és lesz pénzed is...

Én is 22 évesen vettem az első fényképezőgépemet, addig simán megvoltam nélküle (meg mindenféle egyéb technikai kütyü nélkül).

Most hogy meg lenne rá pénzem, rájöttem, hogy nem is kell.. fényképezőgépből megfelel az ami telefonomon van, meg még az a 11 éves gép, amit még mindig tudok használni.

Tudni kell ésszerűen élni, és nem mindent csak akarni ami kapható a világon

2011. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
de nem csak úgy akarom hogy "legyen mivel" hanem nemcska magamat hanem más embereket is, tájakat, stb.
2011. okt. 29. 20:26
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

16 év felett bátran vállalhatsz diákmunkát :)

Hány éves vagy?

2011. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!