Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Utálom az életem!

Figyelt kérdés

gyűlölöm hogy annyi mindenre vágyok és nem vehetjük meg... imádok öltözködni, szinte az az életem, tudom mit mivel kombinálnék, már szinte csak turikba járok hiszen ott vannak a legyegyedeibb és legolcsóbb cuccok.. d emég ha sok pénzből jó sok ruhát ki tudnék hozni.. kb. havonta kapok öszvissz négyezer forintot és abból gazdálkodjak...

a másik hobbim a fényképezés, és tudnék is de a gép amit kinéztem az 150 ezer forint, igaz nekünk van egy de az olyan hogy ilyen alapgép még időzítő sincs rajta hogy lefényképezhessem magamat..

szeretnék sok ruhát, fényképezőt, hangszert venni de utálom hogy nincs rá pénzünk!!! egész nap csak sírok... amikor látok interneten lányokatz jó ruhákban jól lefényképezve...és a stílusom nekem is megvan, de ez a négyezer forint SEMMIRE sem elég.. a felét kajára költöm..



2011. okt. 29. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 laceb válasza:
Ilyen a fogyasztói társadalom.Kikészíti az embert,ha nem figyel...
2013. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 Julia22 válasza:
szia! nos, bocs ha bunkó leszek, de én havi 1600-at kapok, és azt se költhetem akármire. nagyon ritkán veszek magamnak ruhát, főleg öröklöm. És a tanulás meg egyéb mellett, még dolgozni is járok. te is csinálhatnád ezt!!!
2014. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Én a Te korodba elmentem diákmunkára suli mellett és megvettem magamnak amit szerettem volna.

Alábbhagytam az igényeimet, mert felmértem, hogy nincs rá annyi pénzem. Sajnos az élet ilyen !

2015. jan. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
Pl fotómodellkedhetnél, vagy webkamera modell. Ezenkívül szerepelhetnél erotikus jellegű filmekbe, videókban, amiket egy saját webszájton tennél elérhetővé havi előfizetési díj ellenében.
2015. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
nyomorék vagy
2016. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!