Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Utálom az életem!

Figyelt kérdés

gyűlölöm hogy annyi mindenre vágyok és nem vehetjük meg... imádok öltözködni, szinte az az életem, tudom mit mivel kombinálnék, már szinte csak turikba járok hiszen ott vannak a legyegyedeibb és legolcsóbb cuccok.. d emég ha sok pénzből jó sok ruhát ki tudnék hozni.. kb. havonta kapok öszvissz négyezer forintot és abból gazdálkodjak...

a másik hobbim a fényképezés, és tudnék is de a gép amit kinéztem az 150 ezer forint, igaz nekünk van egy de az olyan hogy ilyen alapgép még időzítő sincs rajta hogy lefényképezhessem magamat..

szeretnék sok ruhát, fényképezőt, hangszert venni de utálom hogy nincs rá pénzünk!!! egész nap csak sírok... amikor látok interneten lányokatz jó ruhákban jól lefényképezve...és a stílusom nekem is megvan, de ez a négyezer forint SEMMIRE sem elég.. a felét kajára költöm..



2011. okt. 29. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes, amint magamnak kezdtem el keresni a pénzt, azóta "sajnálom kidobni" új, a legfrissebb divat szerinti göncökre. Valahogy mindig akad jobb helye, például elmenni belőle fürdőbe, elutazni 1-1 napra, főzni valami drágább kaját, ilyenek.


Nem minden a pénz, aranyom :)

2011. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meglep, amit mondok, de ezernyi gyerek gond nélkül törné a karját, csak azért, hogy egy olyan helyzetbe kerüljön, mint te, hercegnőm.
2011. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
73%
De egy hülye p_csa vagy te. Nem veszek hetente, havonta új ruhákat, mégsem mondanám, hogy idiótán öltözködöm. Mekkora problémáid vannak te jó isten, ezért bőgsz egész nap?! Szánalmas vagy. Az ilyen idióta kis tinip_csák miatt hiszik azt a mai fiatalokról, hogy az a legnagyobb bajuk ha letörik a körmük. Vicc vagy...
2011. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki, amíg felnősz, aztán majd meglátjuk, neked hogy sikerül sok pénzt szerezned egyedül a szüleid nélkül, és ha megszerezted, az lesz e a legnagyobb gondod, hogy lefényképezhesd magad a legújabb divatos cuccaidban...
2011. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
89%
óh hogy .... bocs de nem tudom megállni hogy ne írjak neked. tudod te milyen érzés hogy kajára is alig van pénzed? én tudom. kívánom hogy te ne kerülj ilyen helyzetbe. de b*zdki, vannak fontosabb dolgok annál hogy öltözködj! úristen lásd már reálisan a világot, szívem... más emberek napról napra élnek,szerintem rhadtul becsüld meg azt a 4000 forintot is.
2011. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mi az, h a felét kajára költöd? Otthon nem kapsz enni? Az iskolában sem kell hotdogot meg energiaüccsit meg kólát venni... otthon csinálsz szendvicset, meg töltesz vizet egy fél literes üvegbe és kész...


a fényképezőgéppel meg nem magadat kell fényképezgetni, hanem természetet, portrékat(másokról) meg ilyesmi... magadat fényképezgetheted telefonnal is... önkioldó mindegyikben van... egyébként 150 rugós gépe a profi fényképészeknek van, akik rendezvényeken pénzért fotóznak

2011. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
78%

Nincs önkioldó a gépeden? Nem tudsz hetente új ruhát venni? Csak 4 ezer forint a zsebpénzed?


Most azt hiszem, 14 éves gyerekek milliói irigylik a problémáidat :))))

2011. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
79%

Én 15 vagyok és az elején féltékeny voltam rád,de rájöttem,hogy nekem jobb! Jobb,mert megtanulok küzdeni az életért és tudom,hogy nem kell bőgve ülni a szobába,mert nincs semmink se,szinte.

Érdekes,ami kellett mindent megtudtam szerezni!

Én is fotózom. Kölcsön gépekkel csináltam a fotóimat és rengeteg ingyenes versenyre neveztem,egyszer csak 40 vereség után nyertem és lett egy tök profi kis gépem így jobbnál-jobb képeket tudok csinálni és versenyeket nyerni.

Mamám nagyon beteg lett,nem volt pénzünk a gyógyszerekre ezért eladtam a gépemet,eladtam a ruháimat csak amennyi kellett annyit hagytam,mindent eladtam szinte amit csak tudtam,elég szép kis összeget összegyűjtöttem,mindet odaadtam anyuéknek. 5-8-ig osztályig végig piszkáltak minden nap az iskolában, minden szünetben, közben a mamám is meghalt,rá a papám is,hitelből-hitelekbe úsztunk semmi kiutat nem láttunk..és akkor anyukámék kiugrottak volna a bőrükből ha lett volna 4000Forinttal több pénzünk,teljesen mindegy írhatnék még több oldalt,azt szeretném kihozni belőle,hogy becsüld meg azt amid van a családod,azt,hogy ilyenek miatt sírhatsz,persze nehéz elképzelni,hogy lehet rosszabb,is de ébredj fel!


És nekünk is jobb lett,amíg szakadt cuccokban járkáltam és azon gondolkodtam milyen jó lenne menő göncögbe járkálni,most megtehetem. Sikerült egy nagyon jó iskolába elhelyezkednem,sikerült diákmunkát találnom ahol évközben is tudok pénzt szerezni,újra lett gépem,de a lényeg a legfontosabbat már nem kaphatom vissza,azokat akikért értelme volt küzdenem és még csak 15 vagyok gondolj bele még mennyi mindenen kell átmennünk az életben és ha már ilyen apró dolgokban gyengék vagyunk akkor nehéz lesz a való élet.


Bocsánat,hogy ennyit írtam,de nagyon rosszul esett az amit írtál és muszáj volt ezeket ide leírnom,lehet,hogy nagy ívben leszärod és else olvasod,de remélem megérted a lényeget belőle.

2011. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy megtanulj varrni? Sokkal olcsóbban kijössz, és sokkal egyedibben tudsz öltözni.


Amúgy, amikor majd dolgozni kezdesz, megtudod, mit jelent 1000 Ft, 5000 Ft, és így tovább... Ezt tényleg az ember maga kell, megtapasztalja.

2011. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%
na én 0 ft-t kapok :D
2011. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!