Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Utálom az életem!

Figyelt kérdés

gyűlölöm hogy annyi mindenre vágyok és nem vehetjük meg... imádok öltözködni, szinte az az életem, tudom mit mivel kombinálnék, már szinte csak turikba járok hiszen ott vannak a legyegyedeibb és legolcsóbb cuccok.. d emég ha sok pénzből jó sok ruhát ki tudnék hozni.. kb. havonta kapok öszvissz négyezer forintot és abból gazdálkodjak...

a másik hobbim a fényképezés, és tudnék is de a gép amit kinéztem az 150 ezer forint, igaz nekünk van egy de az olyan hogy ilyen alapgép még időzítő sincs rajta hogy lefényképezhessem magamat..

szeretnék sok ruhát, fényképezőt, hangszert venni de utálom hogy nincs rá pénzünk!!! egész nap csak sírok... amikor látok interneten lányokatz jó ruhákban jól lefényképezve...és a stílusom nekem is megvan, de ez a négyezer forint SEMMIRE sem elég.. a felét kajára költöm..



2011. okt. 29. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
81%

"sőt nem havonta hanem hetente többször is.."


el vagy kicsit rugaszkodva a valóságtól cica.

majd ha magad keresed a pénzed 100szor is átgondolod, hogy havonta vegyél-e új ruhát, nemhogy hetente... TÖBBSZÖR.

2011. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%

Na, elmondanám, hogy 2 gyerekes anya vagyok, a gyerekeknek havonta új cipő kell, minden évszakra teljesen új ruhatár, mert a tavalyit már kinőtték. Hetente új ruha? Évek óta nem vettem magamnak egy göncöt sem. Látszik, hogy gyerek vagy, az élet nem így működik. Örülj, hogy taníttatnak a szüleid, és ne legyél nagyravágyó.

Egész nap emiatt sírsz? Ez a legnagyobb bajod? Örülj neki. Egészséges vagy és a szeretteid is azok? Hát, remek. Nekem tavaly halt meg apukám, na akkor sírtam egész nap, nem az új ruhák miatt.

2011. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2011. okt. 29. 20:44
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan pályázatok ahol alapgéppel lehet benevezni, ilyen olyan képekkel és sok esetben pénzt vagy épp, hogy profi kamerát és fényképezőgépet lehet nyerni! Itt a net keresgélj és mivel e-mailbe megy a dolog még postaköltségedbe se kerül!

Mit szólsz?

23/N

2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
88%
Biztos rossz, de ne abból indulj ki, hogy a többi lány. Inkább akkor törekedj arra, hogy a tanulmányaid arra felé orientálódjon ami érdekel.
2011. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
68%

Sok gyerek még ennyi zsebpénzt sem kap, mert nem telik rá.

Én kaptam mindig, de nem hülyeségekre költöttem el, hanem kajára, mert örültem ha az uncsi szendvics helyett vehettem néha kuglófot vagy pogit. Szerintem hetente új ruhákat venni a mai világban luxus. Nekem mindig anyu vette a ruhákat. és nem mindig azt néztük, hogy jól nézzen ki, hanem, hogy maradjon kajára még a hónapban..

Nekem is van már egy kisfiam, van jó nagy hitelünk, neki megveszem ami kell télre, nekem már nem fog jutni pulóverre, úgy ahogy már tavaly sem jutott, marad a 2 darab 5 éves pulcsim. Ilyen az élet, vannak fontossági sorrendek. Majd te is megtudod, ha lesz egyszer gyereked. /még annyi, hogy a ruhákat én fogom megvenni a fiamnak, ha nagyobb lesz akkor is/

31/N

2011. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év és vállalhatsz nyáron valami diákmunkát,akkor tök hawaii lesz,meg esetleg évközben is vállalhastz majd valamit. Addig marad az ujságkihordás,pitizés otthon,nagymaminál,esetleg nem tudod megbeszélni hogy ha többet segitesz több zsebpénzt kapsz? Nyugi,nem maradsz le semmiről,16,20,meg 25 évesen is ilyen jól fox tudni öltözni,meg fényképezni,akkor már majd tudod finanszirozni is. Ez miatt ne sirj,és ne utáld a szüleidet.Tanulj sokat hogy te a te gyerekednek már 14 éves korában is meg tudd adni a hetente uj ruhákat.
2011. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy emiatt sírsz, elég erős elkényeztetettségre utal. Tudod, nem mindenki vesz ruhát akár havonta. Van aki örül ha 1 évbe egyszer megkap egy Victory cipőt.
2011. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked, hogy nagyon sok embernek nem volt 14 éves korában semmije. Nekem sem volt sokminden csak amire szükségem volt. Én egészen kiskorom óta hajvasalóra vágytam nagyon. Kb így 14-15 éves korom óta. És most tavaly karira, 22 évesen mikor elmentem először dolgozni csak akkor tudtam venni magamnak! Pedig egy hajvasaló nem egy húzós összeg... meg biciklire vágytam még. Azt is a páromtól kaptam 21 évesen. Pedig 9 évesen már tudtam biciklizni a szomszéd kétkerekűjével. Tüzz ki kiss célokat és akkor hidd el hamarabb eléred az álmaidat!

23/N

2011. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
100%

én is turiba vásárolok, holott megtehetném h boltba vegyek drága cuccokat. úgyhogy ne foglalkozz avval h csak ott tudsz vásárolni, na meg ha ízlésed is van a kombinációkhoz akkor meg? :)

arra h nem tudsz spórolni pedig egy munka lenne a megoldás. hajrá!!!

2011. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!