Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti miket csináltatok a hosszúh...

Ti miket csináltatok a hosszúhétvégén?

Figyelt kérdés

mert én semmit, szarrá untam magam:\

voltam egyszer színházba, amúgy semmi érdekes nem történt velem, és általában a nyári szüneteim is ilyenek, 1 - 2 hétvége kivétel van,nagyon fos.



2012. máj. 1. 18:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hát, kár hogy erre a kérdésre pont most, a hosszú h. utcsó napján találtam rá... én most jöttem haza az Aquaworld-ből, tehát pl. oda...
2012. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se csináltam semmit, pedig tanulhattam volna... Ehelyett éjjel-nappal gépeztem, és most állok neki tanulni, aztán majd csodálkozhatok, hogy a holnapi matek tz-m jóindulattal 2-es lesz. Sose tudom rávenni magam, hogy időben nekikezdjek a tanulásnak. De legalább valami értelmes dolgot csináltam volna, nem gépezéssel töltöttem volna az időmet... Rohadt gépfüggősség!! 16/L
2012. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gép - sok biciklizés - itthon ilyen/olyan munkák
2012. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kockultam
2012. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Syba válasza:
Tanultam , gépeztem.
2012. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szombaton egész nap az ágyamban henteregtem,és kínlódtam a melegtől.Vasárnap kimentünk anya barátjának a családi házához,ott jól elvoltam magammal,kosaraztam stb. Hétfőn vásárolni voltam anyával,tökre örültem,mert a Terranovából beszereztem egy rövidnadrágot meg egy pólót.Ma pedig siklóson voltunk a családdal strandolni!:)
2012. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szombaton Bécsbe voltam kirándulni,Práter stb..

Vasárnap reggel mentem fel Sopronba rokonokhoz,és ma délelőtt jöttem meg..:)


de amúgy általában nekem is gépezéssel és lustulással szoktak telni a szünetek,ez most csak egy kivételes alkalom volt;)

2012. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szombaton én is lustultam, gépeztem, szenvedtem a melegtől este meg filmeket néztem. Vasárnap elmentem a barátnőimmel Tómalomra. (egy strand a közelben) Ugye ilyenkor még nincs nyitva, szóval simán be lehet menni, leültünk az egyik mólóra és belelógattuk a lábunk a vízbe, napoztunk. (nem volt nálunk fürdőruha) Hétfőn délelőtt nagybevásárlás volt, ki kellett mennem apával Ausztriába, nagyon unalmas volt...(hónap elején ott szoktunk bevásárolni mert picit olcsóbb) Meg kaptam egy rövidgatyát és egy topot, mert már majdnem mindet kinőttem. Délután meg sütöttem a bátyámmal és a barátnőjével. (az a hobbijuk) Ma pedig kimentünk a kertünkbe grillezni. Unatkoztam meg tanultam. Meg napoztam.(holnap irodalom TZ de még mindig nem tudok semmit, mert szívesebben unatkoztam minthogy tanuljak...)
2012. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szombat- Majális: torna bemutató

Vasárnap- Ismerős kutyáját tanítgattam

Hétfő- Majális, Lovas találkozó

Kedd- Lovat fürdettem és most értem haza a családi vacsiról. =)

2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ház körüli munkák (Fűnyírás, IKEA-s szekrényt összeszerelnixd, medenceállítás, szobám kitakarítása... Aztán megjött az internet:DD) Szóval még kockultam picit, esténként egy-két órát, meg eggelente is néha... Ezenkívül motort szereltem, és sokat bringáztam. Viszont nekem jövőhéten végig szünet, egy házivizsgám lesz (16 darab angol tételt fejből kell tudni, de cserébe 9 napig nincs suli:DDD)
2012. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!