Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves koráig büntetnéd a...

Hány éves koráig büntetnéd a gyereked kicsit durvább bulizási szokásai miatt?

Figyelt kérdés

kicsit durvább: be szokott rúgni bulikor, mikor kicsit, mikor jobban.


16 éveset nyilván fegyelmezel, de egy 25 évesnek nem mondod, hogy na most nem mész jópár hétig sehova.


szóval hol a határ?


2013. szept. 20. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját lakásába/albérletébe megy haza a saját rezsijét önállóan rendezve és a maradékból bulizva, akkor nem szólok bele.

Ha még itthon lakna, akkor 25 évesen se takarítanám a rókáját utána.

2013. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Amíg a szülőkkel él addig a szülők szabálya érvényes akár hány éves. Így 18 éves kora után sem nézem el ha részegen jön haza.
2013. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő de nem értem miért kellene szabályozni egy 25 évest. Ha van saját keresete és abból alkoholizál, hajnalban hazavánszorogva nem hányja össze a lépcsőházat vagy nem énekel repedt fazékhangon, vagyis nem kelti fel a fél utcát akkor mi a fenéért kellene megtiltani neki,hogy bulizzon?
2013. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
18 éves koráig büntetném.
2013. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koráig lenne a büntetés, utána már hova büntessem?! Alap, hogy a hányást feltakarítja maga után. Az meg hogy mennyire részegedik le, az ő dolga, nem én leszek rosszul másnap. :)

Én most leszek 25, kicsit érdekes lenne, ha anyu megbüntetne akár miért is... (Főleg mert férjnél vagyok, 2. babánkkal kismama...)

2013. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem sosem büntettek meg azért mert berúgtam. Úgy gondolom hogy elég büntetés az saját magamnak is ha elterülök az utcán és beverem a fejem meg összehányom a ruhám. Nem sokat segít ha mondjuk nem tudom bezavarnak a sarokba.


Ez a "megbüntetni mert részeg" dolog nekem elég furcsa. Utólag megbüntetni, mert előző nap túl sokat ivott? Hát..


De persze én is osztom azt a véleményt, hogy akinél laksz, annak a szabályait kell követned. Ha szétvered részegen a szüleid házát, az nem okés. De az ha berúgsz és úgy mész haza, nem látok benne semmi meglepőt. A részegek is hazamennek, nem aludhatnak az utcán. És ez kortól független.

2013. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Off: 40 éves agglegény haver buli után hajnali négykor végigokádta a nappali szőnyegét. Az anyja sopánkodva tördelte a kezét, hogy jaj, kisfiam, miért nem annyit iszol, amennyi jólesik?

Mert nem adtál több pénzt, bazzeg!

2013. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!