Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szembe szállok mindenkivel a...

Szembe szállok mindenkivel a futás nem megoldás B+ tábla a nyakba?

Figyelt kérdés

sziasztok ! nyáron leszek 13.:) viszont az iskolában nem szeret senki ... és hát amikor évek után szóbaállok valakivel az összes gyerek azon van hogy ellvonják mellőlem.. és tudjátok mit ??! nem így fogom itt hagyni ezt az iskolát !!! még az a felnőtt fiú is elkedte aki tetszett nekem... hát akkor pusztúlj bele a magányba !!a tervem akövetkező :

valami kihívó ruhát felveszek és csinálok egy óriás táblát amire azt írom B*zdmeg nyomorékok.. a hátuljára pedig hogy hülye páwwák...

és így mennék be a suliba reggel ..szerintetek ?? mi a véleményetek ?... sikerülhet ? 12/L



2014. márc. 7. 17:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDnembirom.


Vonulj be az elmegyógyintézetbe, ezzel az ötleteddel együtt!

még jobban kiröhögnének.

2014. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
tudom hogy röhejesw de komolyan gondoltam !!!
2014. márc. 7. 17:57
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
kislány vagy még te
2014. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
és akkor.... elegem volt hogy mindenki utál !!!! kislány vagyok de kifogokl cseszni az élettel...
2014. márc. 7. 18:01
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne csináld! Rettenetesen ki fognak röhögni. Senki nem fogja magára venni, ők sokan vannak, te meg egyedül. Vsz lefotóznak, és mindenhová töltögetik majd fel. Ez neked lesz égő.
2014. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de veled sincs kicsi baj.

Egyik nap meg az volt itt a kerdesed, hogy 14 eves vagy es alhatsz-e egyutt egy 24 eves fiuval.

Azota mar fiatalodtal ket evet :)


Kerdesedre visszaterve: szerintem ezzel az otleteddel csak nevetsegesse fogod tenni magad.

2014. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kis ötleteddel csakis magaddal és az életeddel fogsz "kib*szni" nem azokkal akik nem szeretnek és nem az élettel.

Inkább azon gondolkozz el,hogy miért utálnak és tegyél ellene,mert ha már mindenki utal akkor nem árt kicsit magadba is nézni és nem még jobban megutáltatni magad azzal,hogy 12 évesen bemész k*rvának öltözve idióta táblával a nyakadba.

2014. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu kérdés.. és visszaolvasod 1-2 év múlva.. el akarod majd ásni magad:D

15l

2014. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak nevetségessé tennéd magad és a tanárok is berágnának. Semmit nem nyernél vele.
2014. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nem kamu xD egy csomó kérdésem van már qamin szétröhögöm az agyam :D
2014. márc. 7. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!