Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szembe szállok mindenkivel a...

Szembe szállok mindenkivel a futás nem megoldás B+ tábla a nyakba?

Figyelt kérdés

sziasztok ! nyáron leszek 13.:) viszont az iskolában nem szeret senki ... és hát amikor évek után szóbaállok valakivel az összes gyerek azon van hogy ellvonják mellőlem.. és tudjátok mit ??! nem így fogom itt hagyni ezt az iskolát !!! még az a felnőtt fiú is elkedte aki tetszett nekem... hát akkor pusztúlj bele a magányba !!a tervem akövetkező :

valami kihívó ruhát felveszek és csinálok egy óriás táblát amire azt írom B*zdmeg nyomorékok.. a hátuljára pedig hogy hülye páwwák...

és így mennék be a suliba reggel ..szerintetek ?? mi a véleményetek ?... sikerülhet ? 12/L



2014. márc. 7. 17:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

I don't want to live in this planet anymore.

2014. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Nagy a baj a fejedben, és még humorod sincs. Én olyan szánalmat érzek ilyenkor... milyen élet lesz a tiédből? Rémesen alacsony a színvonal, de komolyan! Fejlődj, hogy messzebb láss az orrodnál, kérlek! Mondd, hogy még van benned remény!
2014. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba és tudatlan kis tini csitri. Kb ennyi a véleményem.
2014. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Jo akkor ti meg mik vagytok ?! azt elturom hogy csufolnak DE tiniribi,tinicsitri SOSEM voltam nem is leszek MERT.. Nem kacsaszaj...meg seggkitolas.. szanalom..meg nem olelgetek minden masodik cukifiut.. szanalom... es nem mutogatom semmimet ! kihivo ruhaim sincsennek nagyon.. foleg hogy van rajtam 8 kilo felesleg...es komplexusaim is vannak... NEM VAGYOK TINICSITRI !!!
2014. márc. 7. 20:12
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire felháborodva,te írtad le pont ide,hogy iskolába felöltözöl kihívóan és úgy mész be. Ilyen kijelentések után ne lepődj meg ha ilyen jelzők érnek. Akkor meg ha meg is teszed akkor végképp ne lepődj meg,hogy rád ragad ez a jelző míg el nem ballagsz.
2014. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Tinicsitrik nem csak a díszpic*sák lehetnek, hanem a magadfajta kis kiközösített bizonyítási kényszerrel és kisebbségi komplexussal küszködő kislánykák.
2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiröhögnének. Ha megteszed, 15-16 éves korodra minden vágyad az lesz, hogy visszamehess ide és annyit mondhass a mostani énednek, hogy "Eszedbe ne jusson cseszdmeg!"

12 évesen a felnőtt fiútól mit vársz? Szerintem a hozzáállásodon változtass, azt meg majd kinövöd, hogy elítéled azokat, akik lányosabbak és nofene, sminkelnek. Ha pozitívan állnál hozzá, pozitív emberekkel vennéd körbe magad, máris nem akarnál kics*szni mindenkivel. Azzal, hogy nyomorékozod meg hülyézed a másikat, saját magadat égeted le, egyikük se ettől fog magába szállni, nyugodj meg. Egyáltalán mit akarsz elérni?

2014. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 fGhw39-84th válasza:
100%

"sikerülhet ?"

Ha az sikernek számít, hogy szénné alázod magad, ők meg jól kiröhögnek, akkor igen! Sőt, a mobiltelefónia korában arra bizton számíthatsz, hogy "sikered" fényképes bizonyítékát jó ideig viszont láthatod. Szóval, good luck!

2014. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Csináld meg, hátha beraknak a hírekbe, és röhöghetek egy jót.
2014. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szóval akkor tényleg nem 14 vagy?! :) Az előző kérdés alapján azért így kicsit megkönnyebbülés, reméltem, hogy egy 14 évesbe kicsit több értelem szorulna...


Amúgy én sírok kb ezen a kérdésen :DDD Nyugi, a felsőbb évesek majd jól kiröhögnek!

2014. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!