Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szembe szállok mindenkivel a...

Szembe szállok mindenkivel a futás nem megoldás B+ tábla a nyakba?

Figyelt kérdés

sziasztok ! nyáron leszek 13.:) viszont az iskolában nem szeret senki ... és hát amikor évek után szóbaállok valakivel az összes gyerek azon van hogy ellvonják mellőlem.. és tudjátok mit ??! nem így fogom itt hagyni ezt az iskolát !!! még az a felnőtt fiú is elkedte aki tetszett nekem... hát akkor pusztúlj bele a magányba !!a tervem akövetkező :

valami kihívó ruhát felveszek és csinálok egy óriás táblát amire azt írom B*zdmeg nyomorékok.. a hátuljára pedig hogy hülye páwwák...

és így mennék be a suliba reggel ..szerintetek ?? mi a véleményetek ?... sikerülhet ? 12/L



2014. márc. 7. 17:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson!! Mevetséges dolog, és fel is tölthetik a képed a netre, és az irtó ciki lenne!
2014. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva ez az egész ötlet nevetséges, mit akarsz, leégetni magadat? Ezzel csak azt éred el, hogy örökre egy ócska ribinek bélyegezzenek. Bár az a "felnőtt fiús" ügy remélem nem komoly, én lassan 17 leszek, de még rám is kislányként tekintenek néha. (Na meg minden totál ellentmondásos:-D kihívó ruha-,súlyfelesleg-komplexus-ja NINCS IS ilyen ruhád:-D:-D Ha ilyeneket írsz, hát ez tényleg a menő, kacsaszájas tinikre emlékeztet.)

Megoldások a helyzetre, bár jó lenne tudni, hogy pontosan mi a baj

-valahol sportolni, ezzel barátokat szerezhetsz és az egészségednek is jó.

-A suliban elfogadni azt, hogy nem te vagy a figyelem középpontjában, és megpróbálni legalább egy pár emberrel beszélgetni (nem kell életreszóló barátságot kötni persze:-))

-Kicsit változtatni a stílusodon: nagyon sok a felesleges "w" betű, a helyesírásod sem valami fényes (tudom, az enyém se 100%-ig az, de legalább foglalkozz vele néha, mert pl középiskolai felvételin nagyon odafigyelnek erre...) Plusz süt a sértettség és a düh, ami nem mindig jó taktika, mert pl egy ilyen kérdésnél nem igazán értem a lényegét a problémának.

-Ha tűrhetetlen a helyzet, válts sulit. Én többször is megtettem, soha nem bántam meg. Az hülyeség, hogy a maradással a többieket bünteted. Ne szúrj ki magaddal:-)

- Ez egyéni vélemény, de a fiúk még várhatnak pár évet, nem maradsz le semmiről. (csak megnyugtatásképp: az én osztályom 35 főjéből 32 szingli, és azért nem 12 évesek:-D) Helyette foglald el magadat, olvasás, sorozatok, bármi ami jólesik.

2014. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség :D Csak te esnél ki idiótának, és semmi értelme.

Én jól kicsesztem velük, hatásos volt, és miattam ment tönkre a fél osztályom :D (nem jó velem összeveszni, az szent)

Na de visszatérve rád: egyáltalán semmi értelme nem lenne.

14/L

2014. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjátok már lebeszélni, amilyen mentális szinten van, simán megérdemli, hogy hülyét csináljon magából! Életében kétszer látott élőben egy felnőtt férfit, akibe azonnal szerelmes lett, elkezdett utána koslatni, mindenhova követte, mindig ott volt, ahol ő, az egész közös életüket megtervezte, olyan kérdéseket rakott ki, amiben már úgy csinált, mintha ez a férfi az ő párja lenne, múltkor meg kiakadt, amiért ezt megelégelte a srác, és nem mer már bemenni az iskolába, mert szegényt zaklatja ez a kislány... Most meg ki akar cseszni az egész élettel azáltal, hogy kirak magára egy táblát, és megőrül? Csinálja csak! Ne beszéljétek le! Neki ez kell, hátha legalább bekerül egy számára megfelelő intézetbe végre!
2014. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, nyugi.


Szerintem inkább ne, mert csak kiröhögnek.


Legfeljebb utolsó napon csinálj valami hasonlót, hogy na ádiosz, de amúgy ne nagyon csinálj ilyeneket, mert nem fogják fel, és értelmetlen.

2014. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egy vicc vagy,remélem viccelsz ennyire gyerekes nem lehetsz.
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
#26. Mi az hogy "nem lehetsz ennyire gyerekes"?! De hát gyerek! 12 éves csajszi, tele hormonokkal, óriási változásokkal az életében! Én 12 évesen két mondatot sem mertem mondani, nem mint a kedves Kérdező! Bátor vagy, maradj ilyennek.
2014. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ági?
2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!