Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül hagynátok egy 15 éves...

Egyedül hagynátok egy 15 éves lányt 7 napra?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány. Arról lenne szó, hogy nyáron Horvátországba mennénk kirándulni, én viszont nem szívesen mennék, mivel:

1. nagyon meleg helyre megyünk, én viszont nem bírom a meleget, teljesen kimerít és egész nap csak aludnék

2. fürdeni se tudnék, mert ha túl sokat vagyok napon a bőröm viszketni kezd, bevörösödik.

Tehát ha elmennék akkor is csak a szálláson aludnék. Szerintem ez pénzkidobás lenne, viszont apukám nem szívesen hagyna egyedül. Szerintem megbízható vagyok, eddig még soha nem adtam okot neki arra, hogy kételkedjen bennem + szerintem 7 nap nem sok idő, nem halnék éhen vagy valami... Mit gondoltok erről?



2015. máj. 14. 16:26
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
29%

Szóval szerinted mindegy, hogy 1 km-re vagy több százra?


Nem érdemes érvelni neked, meggyőzted magad és sokakat, hogy érett vagy és teljesen természetes, hogy egy hétig a szüleid nélküled nyaralnak. Hát nem az.


Nekem, mint egy ekkora lány anyjának ez eszembe sem jutna. Holott az én lányomnak sem volt még barátja, nem fiúzik, most kezdi érdekelni egy fiú, ami nem kölcsönös...

2015. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
26%
Semmiképp.
2015. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Ja, hogy neked csak a fiúkkal van problémád...Világos. Valóban vannak fiú barátaim, de csak barátok. Tudják, hogy hány éves vagyok és akár hiszed, akár nem, aként állnak hozzám, rendszeresen hazakísér legalább az egyikőjük és tudják, hogy meddig mehetnek el nálam. Maximum egy ölelést kapnak. És nem kell félni, nem erőszakolnak meg, attól, hogy fiúk, még nem azt jelenti, hogy mindegyik egytől egyig fel akar csinálni...
2015. máj. 14. 21:22
 34/50 anonim ***** válasza:
27%
Mondom, hogy nagyon okos vagy:) Nem, nem csak a fiúkkal van gond. Jó nyaralást neked itthon, a szülőknek meg távol.
2015. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Nem elhitettem magammal, hogy érett vagyok ehhez, csupán tudom, hogy minden ugyan úgy menne, mint általában. Mikor felébredek nincs itthon senki, mikor elmegyek üresen hagyom a házat és mikor hazaérek már mindneki alszik, egyszóval mintha nem lenne itthon senki.... Annyi különbséggel, hogy magamat kell ellátnom, bár valószínűleg csak mosnom és főznöm kéna magamra és mindkettő megy.
2015. máj. 14. 21:28
 36/50 anonim ***** válasza:
82%

"mikor hazaérek már mindneki alszik"


Ezt hogy érted?

2015. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Apukám fizikai munkát végez, tehát nagyon kimerült, anyukám pedig egész nap számítógépek előtt van, tehát pszichikailag fárssza le magát. Mire haza érek már csak a tévé hangját hallom.
2015. máj. 14. 21:39
 38/50 anonim ***** válasza:
84%

1.Még mindig azt mondom, hogy talán közösen kéne megbeszélni, hova mentek nyaralni

2. Igazat adok az előttem szóló, hölgynek aki nem hagyna egyedül egy hétre. Én is max 2-3 napra engednélek és felhívnálak párszor.

3. Naív vagy még, de legyen szerencséd, hogy a fiú barátaid tényleg barátként tekinteken rád...bár ez több dologtól is függ.

20/L---> nem vagyok nálad sokkal idősebb, de hidd el az az 5 év iszonyatsokat számít

2015. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem semmi, hogy hányan vannak itt akik csecsemőnek néznek egy 15 évest... És akkor megy a csodálkozás meg a hüledezés, hogy milyen életképtelenek a mai fiatalok. Hát milyenek lennének amikor anyuci legszívesebben még seggüket is kitörölné, nehogy egy percre el kelljen engedni kicsiny csemetéje mancsocskáját?
2015. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Utolsó, hány éves gyereked van? Ha egyáltalán van. De gyanítom, még kb. 2 éven aluli.
2015. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!