Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül hagynátok egy 15 éves...

Egyedül hagynátok egy 15 éves lányt 7 napra?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány. Arról lenne szó, hogy nyáron Horvátországba mennénk kirándulni, én viszont nem szívesen mennék, mivel:

1. nagyon meleg helyre megyünk, én viszont nem bírom a meleget, teljesen kimerít és egész nap csak aludnék

2. fürdeni se tudnék, mert ha túl sokat vagyok napon a bőröm viszketni kezd, bevörösödik.

Tehát ha elmennék akkor is csak a szálláson aludnék. Szerintem ez pénzkidobás lenne, viszont apukám nem szívesen hagyna egyedül. Szerintem megbízható vagyok, eddig még soha nem adtam okot neki arra, hogy kételkedjen bennem + szerintem 7 nap nem sok idő, nem halnék éhen vagy valami... Mit gondoltok erről?



2015. máj. 14. 16:26
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy csak barátként tekintenek rám, de tiszteletben tartanak és nem nyomulnak.


Szerintem elég önálló vagyok, 6 éves koromtól egyedül járok haza, akkor is ugyan így találkoztam a szüleimmel és lássatok csodát, nincs semmi bajom, egészséges 15 éves vagyok. Egyébként sokszor volt olyan, hogy kissebb koromban szórakozni mentek kettesben és hajnalban jöttek meg. Szintén nem lett semmi bajom. Nem tudom mitől kell félteni a gyereket egyedül, nem hülye, nem fogja felgyújtani a lakást. Bár ez lehet, hogy a neveléstől is függ.

2015. máj. 15. 11:16
 42/50 anonim ***** válasza:
73%
Elárulom, ugyanannyira életképtelen egy 18 éves, mint egy 15 éves ha nem adnak neki lehetőséget hogy "kibontakozzon". Ha 18 évesen hagyod egyedül először, akkor az lesz az első alkalom, és ugyanannyira lesz felkészülve a váratlan helyzetekre.
2015. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy észrevenni, hogy a 18 év alattiakat nem is embereknek tekintitek, hanem ostoba debileknek, akik csak keresik a bajt, és azzal, hogy 18 éves lesz valaki hirtelen elkezd éretten viselkedni és életképes lesz... Hát szerintem nem. Persze, nyilván vannak olyan későn érő vagy éppenséggel lázadó 15 évesek akik bulikat rendeznének vagy egy hétig seggrészegen flangálnának fel-alá, esetleg fiúkat hívnának fel magukhoz, mert az 'tök buli', csakhogy ez nem rám vall, nem ez a típus vagyok és ennyi. A 15 éves gyermekes anyuka nyilván nem bízik meg a lányában, mert tudja, hogy milyen típus, lehet, hogy vadabb, bulizósabb, mint én. Ezzel nincs semmi baj, mindenki más.
2015. máj. 15. 11:31
 44/50 anonim ***** válasza:
76%

40es egy 17 és egy 20 éves lányom van, ha már így kérdezed és köszönik jól vannak.

Kérdező, az az igazság, hogy semmi jelentősége nincs annak, hogy itt ki mit gondol. Ki kell állnod saját magadért, mert más nem fog.

2015. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
Én is pont olyan vagyok, mint te. Nagyon nem bírom a meleget, nem szívesen mennék ilyen helyre. Engem mamánál két hétig is már két éve simán ott hagynak, ott jól érzem magam. Napközben is legtöbbször egyedül vagyok, anyuékat csak este látom, akkor meg már mennek is aludni. Teljesen egyedül éjszakára csak 1-1 napig szoktak itt hagyni.
2015. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Pontosan azt csináltam az imént is. Az előző kommentjeid alapján feltételeztem azt, hogy nem bízol a lányodban, mert igencsak úgy fogalmaztál mintha megbízhattalan lenne. Egyébként a 28-as vagy, nem? Ezek a kommentek neki mentek eredetileg...
2015. máj. 15. 11:59
 47/50 anonim ***** válasza:
pár napra el lehet engedni, de nem egy teljes hétre...
2015. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
27%
Te mit nem értesz azon, hogy az én lányom nem bulizós? Szerintem világosan leírtam! Baj van a felfogásoddal?
2015. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

én 15 éves fiú vagyok, megmondtam anyáméknak nem megyek velük nyaralni, aztán itthon hagytak... cask nem halok meg ha nincsenek itthon..

szóval szerintem semmi sincs ebben..

2015. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Ohoh...engen anno 5 napra hagytak otthon szüleim , míg külföldön néztek lakást...maga a mámor volt...:) csajos pizsi party...meg karaoke dance egész nap...:D igen én ilyen fotykos voltam ilyen koromban ,de sztem a lányok javarészt ilyenek ebben a korban...:D sztem simán otthon lehet hagyni ilyen korú gyereket ...ha csak nem pasizik...nem iszik ...nem drogozik...habár faluban sztem nem nagy szokás ilyen korban..
2015. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!