Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért piszkálnak emiatt?

Miért piszkálnak emiatt?

Figyelt kérdés

A barátnőim folyton piszkálnak mert nem szeretem az alkoholt (ittam már sokfélét de nem ízlettek),még nem dohányoztam,és a betegségem miatt nem is dohányozhatok és nem szeretek buliba járni. Ez akkora probléma? Kisvárosban lakom,így nem lehet nagyon mást csinálni ezeken kívül. Tényleg begyöpösödött vagyok?


14/L



2015. dec. 25. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Inkább normális.
2015. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Kisvárosban is lehet normális dolgokat csinálni. Ez, hogy "nem lehet nagyon mást csinálni" iszonyatosan gyenge kifogás az igénytelen viselkedésre.
2015. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Jelentsd fel azokat akik 18 éven alul alkoholt isznak és dohányoznak. Hátha megjön az eszük párszázezres bírság után.
2015. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ők mondják azt hogy nem lehet mást csinálni,igazából néhány dolgot lehet csinálni,de nem túl sokat,de mégis valamit.


Amúgy boldog karácsonyt :)

2015. dec. 25. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Engem is piszkáltak - még mindig piszkálnak - de sosem érdekelt. Mondtam nekik, hogy én pia nélkül is marha jól tudom érezni magam. Ha pedig tényleg ekkora gyökerek, akkor ne barátkozz velük.

20 éves egyetemista

2015. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lehet hogy ebben nem vagy jó... Nem is kell cigis-piás-drogos állatnak lenned. Másban van tehetséged. ;)

16/F

2015. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem vagy begyöpösödött, sőt, én mint egy 21 éves férfi mondom, hogy se most, se régen NEM VOLT GUSZTUSOM egy olyan "lányhoz" nyúlni, aki vedel és bagózik, és folyton bulizik. Ha ezért piszkálnak téged, akkor szerintem keress is más haveri kört, mi az, hogy piszkálnak téged emiatt?? Egy 14 éves lány ne igyon és ne cigizzen, fejlődik a szervezeted, nem mellesleg merő undorral nézek én (és még sok igényes férfi) azokra az úgynevezett "lányokra", akik ilyen fiatalon részegen ordibálnak és lóg ki a cigi a szájukból.. (belegondolunk abba, hogy vajon hogy lehetnek ilyen igénytelen lányok, akiknek ilyen fiatalon ez a trendi)... Én 16 évesen rúgtam be először, (akkor is úgy, hogy utána egy jó évig alkoholhoz sem nyúltam, akkor is keveset ittam..) nem volt nagy cucc.. Jelenleg én dohányzok, de "ez van". Nem piszkálom a nem dohányzó barátaimat azzal, hogy cigizzenek, vagy azokat akik nem szeretnének alkoholt inni, hogy igyanak.
2015. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 -> mennyire kell idiótának lenni ahhoz, hogy annyit ne tudj, hogy alkoholt és dohányterméket csak VÁSÁROLNI illegális 18 év alatt, fogyasztani azonban legális ?
2015. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!