Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu miért piszkál amiért...

Anyu miért piszkál amiért szeretek harisnyát hordani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 14 éves, szeretek nylonharisnyát hordani, jól érzem magam úgy benne és pl sport és vászon cipőmbe kényelmesebb hordani.

De folyton szekál, hogy nem fiúknak való, meg hogy lehet kényelmes?- azt hiszi, csak kitalálom, hogy jónak tartom, azt hiszi-mondja meleg vagyok, de nem, nem vagyok az.

Miért olyan nagy vmi ez, mit mondjak már, hogy hagyjon békén?



2016. márc. 27. 10:42
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert nem dörzsöl annyira a nadrág, tehát ruházkodási okai vannak.

Amúgy meg csak annyi vele a probléma, hogy tényleg nem egészséges, nem értem, hogy ha például az anyagát szereted, miért piszkálnak. Csodálkozom, hogy a transzvesztita kifejezést még nem írták ide....mert vannak ilyenek is. Na de szerintem hozz fel neki okokat :D

2016. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
56%

Pedig, bizony lehet, hogy meleg vagy.


Egyszer hallottam, hogy valaki fejtegette, hogy 2 féle ember van, az egyik a meleg, a másik, meg aki még nem jött rá, hogy meleg.....

2016. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
80%
Jajj, ne bántsátok már szegényt. Még a térdéig se ér az a nyomorult harisnya. Egyszerűen csak jobban szereti azt, mint a zoknit. Kész. Vannak olyan harisnyák amik kifejezetten szellősek és kényelmesek, így kellemesen hűs marad a láb. Valamint a zoknik pláne a férfi zoknik ahogy észrevettem, eléggé vaskos anyagból vannak. Kérdező! próbáld ki esetleg a titokzoknit! Azok általában vékonyak, és csak a bokád aljáig érnek. Hátha az nem fogja őt zavarni. Egyébként meg bocsánat, de anyád jó nagy kretén, minden tisztelettel. Ha rövidnadrágba, combig húzott harisnyával mászkálnál akkor érteném a baját, de ahogy látom az írásodból úgy használod inkább mint egy zoknit. Nem értem mi a baja. Őszintén, melyik ember nézegeti a másik zokniját amúgy is?
2016. ápr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem vagyok meleg utàlom a normàl zoknikat, pl most jò időkbe vékony harisnyàba jobb a làbamnak,nem fől meg. Màsok is észreveszik,de nem furcsâljàk.
2016. ápr. 4. 19:22
 15/46 anonim ***** válasza:
Esetleg mi lenne, ha egyáltalán nem húznál se harisnyát se zoknit? Az is egy megoldás, ha meleged van.
2016. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Mezítlàb nem sztek lenni,a nylon zokni nem meleg,igazàbòl nem is nézik furcsàn.
2016. ápr. 5. 14:30
 17/46 anonim ***** válasza:
74%

Én is imadom a harisnyakat, igaz en no vagyok:)

Szerintem anyukadnak ehhez semmi koze, tegy ugy ahogy neked jo, ez a te dolgod. Komolyan nehany szulo nagyon erdekesen viselkedik:D

Tenyleg te milyet hordasz? Szin? Sima ( minta nelkuli)? Bokaharisnya?

20/n

2016. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Minta nélküli harisnyanadrágot többnyire, de boka zoknit is hordok,feketét, barnát, szerencsére nem néznek meg ha utcán jövök,megyek, csak anyám veri nagy dobra.
2016. ápr. 6. 10:45
 19/46 anonim ***** válasza:

Ertem, egyaltalan nem veszes nyugi:)

Kivancsi vagyok, hogy hogyan kezdodhetet ez nalad el...egyszer csak belebujtal vagymi :D

20n

2016. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam milyen felhúzni és milyen a lábamon. És tetszett :) De rájöttem már az elején, hogy valamiért jobban érzem magam, ha a lábamon feszül a harisnya, nem nagyon szeretek úgy lenni mint a többség, hogy lenge nadrág, rövidnadrágba szeretnek lenni. És bevallom tetszenek a fényes fajták, nőkön is persze. És télen ami vastagabb 40 denes egész jól véd nadrág alatt, és sokkal jobb, mint a jéger alsó. És egyes cipőkbe kényelmesebb a lábnak, vékony harisnyával.
2016. ápr. 6. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!