Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu miért piszkál amiért...

Anyu miért piszkál amiért szeretek harisnyát hordani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 14 éves, szeretek nylonharisnyát hordani, jól érzem magam úgy benne és pl sport és vászon cipőmbe kényelmesebb hordani.

De folyton szekál, hogy nem fiúknak való, meg hogy lehet kényelmes?- azt hiszi, csak kitalálom, hogy jónak tartom, azt hiszi-mondja meleg vagyok, de nem, nem vagyok az.

Miért olyan nagy vmi ez, mit mondjak már, hogy hagyjon békén?



2016. márc. 27. 10:42
1 2 3 4 5
 31/46 krisztamnk válasza:
100%
És harisnyanadrágot csak télen hordasz, vagy most is ? Nejlonra gondoltam, persze. Nem baj, csak érdekel, hogy miért szeretsz fiú létedre harisnyanadrágban lenni ? És azt alsó nélkül hordod ?
2016. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Nem csak télen, általában, ma is. Mert nem szeretek csupasz lábbal lenni, még rövidnadrággal sem, szeretem ha harisnya vagy leggings borítja a lábam. Alsót veszek alá.
2016. máj. 5. 10:08
 33/46 krisztamnk válasza:
100%
De ma gondolom azért még hosszúnadrággal hordtad ? Láttam egy két lányt ma rövidnaciban meg harisnyában, de ők tényleg lányok voltak :-) Engem nem zavarna ha a tesóm lennél, csak csodálkoznék hogy a haverjaid mit szólnak ha te mondjuk rövidnaciban meg harisnyában mész velük együtt nyáron az utcán ... És hol, Pesten, vagy vidéki városban ? Vagy külföldön laksz ?
2016. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok fiúként nejlonharisnyát még most is a skinny csőnadrágom alatt. :)


Kérdező, te milyen színű, és hány denes nejlonharisnyát hordasz? :)

2016. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is volt fiú ismerősöm, aki Hófehérke név alatt írogatott , és azt játszotta, hogy lány....
2016. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 krisztamnk válasza:
34-es és te suliba jársz vagy dolgozni ? Nem veszik észre az osztálytársaid, vagy tudják hogy hordasz ?
2016. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Már kijártam a sulit, de sulis koromban is hordtam. :) Volt aki piszkált érte, de különösebben nem érdekelt, és hamar belenyugodtak, megunták. :) Én meg hordtam ugyanúgy. :)

Nagyon régóta szeretem, folyamatosan van rajtam nejlonharisnya, mert imádom azt az érzést, amit a harisnya nyújt. :) Amikor hosszú nadrágban vagyok, mindig veszek alá harisnyát, még nyáron is a kellemes érzés miatt. :))

2016. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 krisztamnk válasza:
érdekes lehettél suliban harisnyanadrágban :-) És azt a tesódék, szüleid tudták ? vagy nem érdekelt, otthon is harisnyában voltál ?
2016. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
3/4-es rövidnadrággal, testszínűt, az nem feltűnő úgy. Megszokták már a barátaim, ismerősök, elvégre nem nagy valami.
2016. máj. 6. 11:36
 40/46 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó úgy. :) És hány denes harisnyákat hordasz? :)
2016. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!