Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu miért piszkál amiért...

Anyu miért piszkál amiért szeretek harisnyát hordani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 14 éves, szeretek nylonharisnyát hordani, jól érzem magam úgy benne és pl sport és vászon cipőmbe kényelmesebb hordani.

De folyton szekál, hogy nem fiúknak való, meg hogy lehet kényelmes?- azt hiszi, csak kitalálom, hogy jónak tartom, azt hiszi-mondja meleg vagyok, de nem, nem vagyok az.

Miért olyan nagy vmi ez, mit mondjak már, hogy hagyjon békén?



2016. márc. 27. 10:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt a feszulos erzest amit egy jo kis harisnya muvel en is szeretem :"D

Megtudom erteni, hogy kiprobaltad;)

Amugy a 40 deneset foleg telen szokas viselni vagy ha rovid nagyon a szoknya amit viselnek hozza es akkor ugymond beved a megfelelo helyen...

A nylon harisnya igazabol nem ved, de nyaron jo szellos, finoman koruloleli a labacskakat:)))

En egyebkent a mintasakat is szeretem, van mindenfele es jol tud mutatni.

20n

2016. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Az jó, szeretem a harisnyás csajszikat, ilyenkor tavasszal főleg sokan vannak harisnyásan, elmerengek rajta, milyen szépek benne, milyen jó lenne megsimogatni némelyik lábát :) Igazából ahogy utána olvastam sok pasinak bejön magán is, szereti a lábán érezni, tapintani, hordani nadrág alatt, titokban, mert amúgy szégyellnék. Én csak a lábfejemen hordom, és a bokám látszik, rövid nadrággal nem mertem hordani.
2016. ápr. 6. 22:04
 23/46 anonim válasza:
100%

Sok pasi hord harisnyát. Aláöltözőnek.

Rövidnadrággal elvesztené értelmét.

2016. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként én is hordok nejlonharisnyát, ősztől tavaszig mindig rajtam van a feszülős farmer alatt. :) Nekem kényelmes, komfortos, télen melegít amennyit kell, de fűtött helyen sem sülök meg benne, simán elvagyok benne egész nap. :)
2016. ápr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Reggel úgy indult a napom, hogy anyám megint kiakasztott. Barna fénytelen harisnya zoknit húztam és egyből rámszállt,hogy ez női, nőknek való, elővett a szekrényből egy átlagos zoknit, hogy vegyem fel. És közbe veszekedtem, felidegesített, mondtam neki, nem vagy normális, hogy ebből akkora ügyet csinálsz. Azt vágja a fejemhez, hogy mindenki megszól, pedig senki se szól meg, így ne menjek suliba, sehova.

Én inkább meghalok, nincs már erőm ezt a cirkuszolást tűrni.

2016. ápr. 7. 09:30
 26/46 anonim ***** válasza:

Kerdezo te irtal ram vagy valaki csak ugy csinal, mintha te lennel? :)

Azert kerdezem, mert itt vannak akik masnak adjak ki magukat :"D

20n

2016. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Igen én voltam :)
2016. ápr. 8. 08:42
 28/46 anonim ***** válasza:
17%
Jahj fiam ide is kiirtad? Mar mondtam, hogy ha meg egy ilyen harisnyat megtalalok a vibratorod melett idegosszeroppanast kapok...
2016. ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Ma újfent kiborított. Barna nem nylon harisnyát húztam és nem tetszett neki, egyszerűen irritálja ha nem átlag zokniban vagyok, hanem harisnya félében.. Tökre kiborít, van még ilyen aki allergiás a zokni/harisnyára?
2016. ápr. 30. 14:10
 30/46 anonim ***** válasza:
Egyrészt miért néz téged miközben öltözködsz, másrészt, miért nem veszel fel előtte egy zoknit, a WC-ben meg cseréled harisnyára? Oda csak nem követ, nem? :D
2016. máj. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!