Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen már nem vagyok...

14 évesen már nem vagyok szűz, ez gáz?

Figyelt kérdés
Barátommal vesztettem el szerelemből akivel már több mint 1 éve vagyunk együtt. Ő az első barátom.
2016. máj. 26. 17:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az. Körülménytől függetlenül, iszonyat gáz!
2016. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

Én 15 voltam, fél éve voltunk együtt akkor és utána még 2 évig. Így 15 év elteltével kijelenthetem, hogy nem lettem se r....c, se lelki sérült.

Inkább így, mint 18 évesen egy buliban, vagy pár hetes felszínes kapcsolatban.

2016. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem tartom gáznak, ha a szerelmével vesztette el, akivel egy éve együtt vannak, és nem egy hete. Sokkal rosszabb szerintem, ha valaki esetleg 18 évesen veszti el, de csak egy egy éjszakás kaland során. Én is 14 évesen vesztettem el a szüzességem, ettől még nem lettem ribi... 5 éves kapcsolat lett ebből a szerelemből. Ha majd egyszer lesz gyermekem, neki is inkább kívánom, hogy veszítse el hamarabb a szüzességét, és éljen boldog párkapcsolatban, mint pár évvel később minden este mással.
2016. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az a gáz, hogy ezt ide ki kell írni, megerősítés kell vadidegen emberektől. Ha igazán érett lennél ehhez, kérdező, akkor nem kéne mások orrára kötnöd a dolgot. Én is szexeltem már 15 évesen, de nem kellett fórumokra kiírnom, hogy gáz-e, mert szerintem nem volt az, és csak az én dolgom volt.
2016. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
Úgy beszéltek, mintha csak az a két lehetőség lenne, hogy 14 évesen szerelmesen vagy 18 évesen buliban, ugyanmár! Ez nem indok arra, hogy gyerekek dugjanak! Egy kislányról beszélünk! Nincs az az indok és körülmény, amiben normális, hogy egy 14 éves nemi életet él! Lehet ezt akárhogy színezni, nem érett, sem testileg, sem lelkileg. Akárhogy is körítjük, még pasijának sem kéne lennie, nemhogy egy éves kapcsolatának és nemi életének. A te szüleid se normálisak, a nevelésed meg valahol elmaradt az elmúlt években, ha szerinted ez belefér egy tini kislány életébe!
2016. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon gáz
2016. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
14 évesen nemi életet élni sokkal cikibb, mint 20 évesen nem. Üzenem egy korábbinak, talán 10-esnek.
2016. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz, manapság sokan vannak ezzel így.
2016. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
attól hogy sokan vannak így ezzel még nem lesz kevésbé ciki...csak a gyerekek erkölcsei lettek lazábbak
2016. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

Igen, gáz. A húgom ennyi idős, és még gyerek, hiába öltözik csinosan és nőiesen. Gyerek vagy még, testileg és lelkileg se vagy érett a szexre. Agyon is ütném húgomat is, ha már kapcsolata lenne, mert ilyen idős korban ez még korai.

Én 17 évesen vesztettem el barátommal, ő az első nekem. 3 éve vagyunk együtt. Előtte nem voltam érett, nem is érdekeltek a pasik. És szerintem ez így normális, ugyanis 14 évesen még gyerek vagy.

Anyuciék tudják, hogy megfektetett a fiatal fiúcskád? Apád élezné a kést, gondolom. És nem ok nélkül...

2016. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!