Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kifizetnétek a gyereketeknek...

Kifizetnétek a gyereketeknek a 250ezres tandíját? (félévente)

Figyelt kérdés

10 féléves (jogász képzés). Ezt szerettem volna mindig csinálni, sokat is tanultam, de így is "csak" 440 pontot tudtam összeszedni.


Ti ilyen helyzetben kifizetnétek a gyereketeknek a tandíjat? (Persze ott a diákhitel is.)

Havi 40ezer forint. Próbálok segíteni anyagilag benne, de nincs semmi normális diákmunka, csak húsüzemben pakolás (aohva csak fiúkat keresnek), hostess munka (ahova elvárás a MEGNYERŐ MEGJELENÉS) és kukoricacímerezés (ami pedig az allergiám mellett rámálom lenne)..

:(


2016. máj. 28. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha módomban állna, és a gyerekem mindent megtenne, hogy eredményes vizsgákat tegyen, szóval megbecsülné az ebbe ölt pénzt, akkor igen. Nyilván, ha nem tudom ezt anyagilag finanszírozni, akkor sajnos nem.
2016. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Azt megengedném, hogy otthon maradjon még egy évet, (nem lenne muszáj dolgoznia) hogy például nyelvvizsgát tegyen, újra érettségizzen, stb., de nem fizetnék 2 és fél milliót azért, amit ingyen is lehet még egy kis plusz tanulással.
2016. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Maradj otthon 1 évet, vagy érettségizz újra vagy tegyél nyelvvizsgát, ha nincs és mellette dolgozz. Még minimálbbérel is a tandíj harmadát össze bírnád szedni.
2016. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
37%
Ez szerintem a szüleidtől függ :). De én addig probálnám támogatni a gyerekemet amíg csak lehet, legalábbis én itthon a szülemtől ezt látom.
2016. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!