Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tinik körében miért az a...

A tinik körében miért az a menő, aki iszok, cigizik? 18/F

Figyelt kérdés
én nem csinálok ilyet és látom hogy hülyének és félősnek néznek

2016. dec. 26. 13:46
1 2
 11/19 anonim válasza:
39%
Inkább bulizzon, mint egész nap a telefonját/számítógépét nyomogassa.
2016. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért komplexebb ennél egy fokkal. Egyesek szerint elég "züllött" életet élek, sokat iszom, dohányzok, bulizok, sok emberrel kavarok, időnként elég cifra sztorijaim vannak.

De közben nem csak ezt csinálom, egy diákszervezetet vezetek, már leadtam az egyetemi jelentkezéseim nagy részét, jól tanulok, vannak céljaim az életben.

Mindenki máshogy keresi magát, máshogy próbál egyedi lenni és lázadni, bizonyítani és elfogadtatni magát. Én azzal hogy részegen smárolok akárkivel, te azzal hogy a gyakorin bizonygatod mennyire érett és különleges vagy amiért nem vagy olyan mint én.

Egyik sem rosszabb mint a másik és mindkettőt ki fogjuk nőni. 18L

2016. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hajaj ez még egyetemen is így van sajnos...

ami talán nem is akkora baj csak mértékkel...

2016. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Általában ők sok bulira járnak, ismertek, látszólag mindenki a barátjuk, de azt utálom, hogy ha már nincs jelen mindenki akkor rögtön az osztályom kipletykál valakit. Félősnek néznek, mert más vagy, mint a többiek, hülyének, mert kilógsz a sorból. Gondolom, hogy te is jövőben érettségizel, így nem kell sokáig velük maradj.

18/L

2016. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, ezt csinálja a korosztályom. A piálást én is kipróbáltam 9.-ben, és rájöttem, hogy baromira nem menő. De az osztálytársaim szerint az, és kicikizték az egyik barátnőmet, mert még soha ki sem próbálta ki az alkoholt. Csakhogy nem tudták, ennek oka van; a szülei alkoholisták voltak régebben, és ezért gyűlöli még a szagát is. Ha nekik is lenne ilyen a családjukban, ők sem tartanák menőnek annyira.
2017. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akinek a szülei alkoholisták az érthető hogy nem iszik.
2017. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Alkoholista szülők gyerekeinél általában a két véglet van. Vagy soha egy kortyot sem, vagy élete során valamikor (vagy végig) vedelni fog.
2017. jan. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A második szerencsére ritkább.
2017. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 link23 válasza:
nem tudom csak azt hogy ha nem rángatnak bele nem árt vagy máshogy(cigi) nem kell fizetni viszont ha körülötted csinálják és nem ritkán az nem jó de ha nem lesz zsebpénzed és a vese agy máj és tüdő bajoktol is megszabadulsz
2017. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!