Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket hagynak aludni a...

Titeket hagynak aludni a szüleitek?

Figyelt kérdés

Hajnali egy után tudtam csak lefeküdni, mert elkaptam egy hasmenéses vírust, még most is fáj a hasam. Erre 4-kor arra ébredek, hogy a szüleim a szomszéd szobában ordíbálnak, nagyon vékonyak a falak. Négyed 6-kor fel fog kellni apa és utána végképp nem fog tudni aludni, mert csörömpőlm hangosan tévét bömböltet, csoszog.

Tehát tudtam konkrétan 3 órát aludni és holnap iskola, meg amúgy is beteg vagyok. Szólni nem lehet nekik, majdnem átmentem hozzájuk.

Nem elég, hogy beteg vagyok, hanem még aludni sem hagynak.

Mit tegyek?wisdom teeth under general anesthesia


2017. jan. 12. 04:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnának rákényszeríteni hogy betegen iskolába menjek.
2017. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Válaszoltam.

Szóljon rájuk.


"Hé figyuzzatok, reggelente hangosan készülődtök légyszi halkabban, mert felébredek rá."


Vagy hívjam fel én az anyját?


Nálunk is előfordult ilyen anno, hogy hangosabbak voltak, amikor felébredtek, volt annyira "laza" a viszonyom velük, hogy szimplán kikiabáltam, hogy "halkabban". Vették a lapot.

2017. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fajkeresztezés válasza:
KUTYA ÉLET KUTYA VILÁG
2017. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!