Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott szivacsos melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Ti mikor kezdtétek és milyen mérettel?Szerintetek hol érdemes venni?És a tangáról mi a véleményetek?Az kb.mennyi idős kortól?
2010. jún. 20. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

szia!


mármint push up-os szivacsosra gondolsz?

Kedves a kérdésed, de a méret mindig attól függ hogy mekkora a cicid....Érdemes igazi fehérneműboltba bemenni, mert ott segítséget is tudnak adni, a kínaiba meg nem mindig, és a melltartóknál különösen igaz, hogy nem mind arany....

egyébként ciciemelőset ráérsz még, próbálj egy egyszerű simát. (természetesen ha van már értelme)

Tanga? hááát. Az én koromban középiskola 4. osztálya, de tudom én már kezdek vénnek számítani a 27 évemmel. Szerintem 14-15 évesen mehet a tanga.

2010. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vékony szivacsosra gondoltam..:) És köszi a választ..
2010. jún. 20. 17:22
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Én 14 vagyok és tangát használok,de nem igazán érdekel ki mikortól hord.Én úgy éreztem itt az ideje-kipróbáltam kényelmesebb így azt hordom.

Szivacsra nincs szükségem,elég nagy mellem van (sajnos) így azt mellőzöm,de ha nagyon pici mellem lenne akkor már szivacsosat használnék.

Bár kb mindegyik melltartómban van egy kis vékony szívacs,jobban tartja a mellem. :)

Hány éves vagy?

2010. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
13..:) Köszi a választ..Te mikortól hordasz tangát?Ha ez nem nagy titok..:)
2010. jún. 20. 18:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ahogy betöltöttem a 13-at vagyis majd 1 éve hordok tangát,de már 12 évesen kipróbáltam de akkor nem volt kényelmes de most már kényelmes.

Mondjuk ha megvan a menszeszem és több jön mint szokott akkor átváltok franciára.

Valamiért a normál bugyit nem szeretem :)

2010. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én 13 éves korom óta hordok tangát.

16L

2010. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Tini kislánykák azért vigyázzatok a tangával, mert 1-2 éven belül ne csodálkozzatok ha hüvelygombátok lesz tőle! Nem egészséges fel-le csuszkál és a végbélről a szennyeződéseket ráviszi a hüvelyedre mivel elég közel van egymáshoz a 2!

Kérdező nem ajánlom neked az állandó tangaviseletet ne 14 évesekre hallgass hanem rám 20 éves fejjel, aki már tapasztaltabb a több éves tangaviseletben!


Szivacsos melltartó hordása nem kor kérdése hanem ciciméret kérdése! Már 70-es méretbe is van szivacsos! Hord azt amelyikbe jól érzed magad, az a lényeg hogy ne lógjon rajtad!

2010. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

mert szerinted te a nagy 20 éveddel mivagy??

anyám -.-

2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

14/L vagyok

idén kaptam meg az első melltartómat 75/A-s. Tudom nem nagy, de jobb mint a semmi :) :D

Tanga először 9! éves koromban volt rajtam. Utáltam mint a szar...de kötelező, mert átlátszik a fellépő ruhám alatt a tundrabugyi (RSG-zek), azóta már megszoktam és hétköznap is hordom :DD

2010. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

ma 09:31

Blökikém a 20 évemmel nekem elég nagy tapasztalatom van és nem kivánom, hogy az olyan tinikislánykák mint te vagy, a nőgyógyászaton kössenek ki pár év mulva mint én az állandó fertőző tangaviselet miatt! Ez csak tanács volt, ha ennyire odavagy a tangákért nem kell megsértődnöd huzd a fejedre azt cső, gondolom vannak értelmes emberek itt akik megértettem mit mondtam és tudják hogy igazam van!

2010. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!