Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott szivacsos melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Ti mikor kezdtétek és milyen mérettel?Szerintetek hol érdemes venni?És a tangáról mi a véleményetek?Az kb.mennyi idős kortól?
2010. jún. 20. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jav: megértették
2010. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, hogy mekkora a méreted és hogy zavar-e, ha átlátszik a mellbimbód.

Én 14 évesen kezdtem, 75/b-vel, mostmár 75/C-s a mellem és még mindig azt hordok.

Persze, ha csak egy kis szúnyogcsípésed van, ne kezdj szivacsosan hordani, mert hülyén fogsz kinézni.

2010. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Anyukám nőgyógyász,szóval kiköthetek nálla nyugodtan.

Igen iszonyú tapasztalt vagy meg szánalmas,hogy ennyire elvagy szálva,mert 6 évvel idősebb vagy nállam és azt hiszed hogy akkor te már mindent tudsz.

Tessék:

Én semmit nem tudok az életről egy nulla vagyok és ??

És akkor mivan?Ez az élet!Attól ,mert megkérdezte,hogy mióta hordok az nem azt jelenti,hogy neki is kell kikérte a véleményem,talán nem mondhatom el?

Hát sajnállak.

2010. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

Én 10 éves korom óta hordom :)


12/l

2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

"Hány éves kortól ajánlott szivacsos melltartót hordani?"-nincs olyan, hogy "ajánlott"...Te döntsd el.

Én a 08:33-as válaszoló mellett állok. 12:12-es,háááát... van még mit tanulnod.

Bár én is még csak 14 vagyok, képes vagyok felfogni a 08:33-as választ. Szerintem nagyon is igaza van. Választ kértetek, megkaptátok, akkor most mit kell "leugatni" a fejét.?! Ő tud adni normális választ, nem úgy mint te. Csak hat év?! pff.


14/L

2010. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Drágahölgyeim

Most oktatni fogok a tanga hátrányáról(ez részben választ ad arra, hogy miért nem volt eleinte kényelmes)

A tanga(ha akarod ha nem) szépen bevág a puncidnál...ezt egy idő után megszokod..igenám de ennek aza hátulütője hogy ha esetleg majd később szexre kerül sor, akkor sokkal nehezebb lesz elérni az orgazmust. Tehát ha "agyon vagy tangázva" akkor szerencsétlen pasi küszködhet, hogy élvezzed, te nem fogod élvezni, mert a tanga "bevágásához" hozzászoksz. 15/F

2010. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

én nem szeretek tangát hordani :P ez van

am push up melltartót 16 éves kortól ajánlott

14/l

2010. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Án 19 éves vagyok és még mindig nem hordok tangát, csak kivételes alkalmakkor, mikor szoros nadrágot vagy szoknyát veszek fel. Engem idegesít, ha bevág. Először 13 évesen próbáltam ki, de azóta se nyerte el a tetszésemet. Melltartót 14 éves korom óta hordok, akkor 70/B-vel kezdtem (szóval már akkor is volt mellem), ma már 70/C-t hordok.
2010. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!