Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptemberi bölcsisek! Nektek...

Szeptemberi bölcsisek! Nektek mikor kezdődik a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Most kaptuk a választ, hogy felvették szeptembertől a bölcsibe (XIII. Ker), és azt írták még, hogy az első szülőiértekezlet aug. 25-én lesz. A beszoktatás a szülői után van, vagy teljesen független tőle? Vagy szeptembertől kezdjük, vagy akkorra már be kell szoktatni? Hogyan működik ez?
2010. aug. 3. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülőin mondják el, hogy mi hogyan lesz. A mi bölcsinkben az anyukák egymás közt beszélik meg, hogy kinek mikor kell visszamenni, és az a kicsi kezdi a sort a beszoktatásban, akinek a mamijának sietős a munkába állás. Egyénként én is első babás vagyok, a fiam szeptemberben kezd.
2010. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szülőin mondják meg, hogyan lesz a beszoktatás. Nálunk pl. szeptembertől kezdődik maga a beszoktatás is, de akinek sürgős, az mehet korábban is, ha megbeszéli az időpontot a gondozónővel. De a beszoktatási időre is kell térítési díjat fizetni, tehát aki augusztus végén megy, annak erre az időszakra is.
2010. aug. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :-)
2010. aug. 4. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly ilyenkor úgy volt, hogy be volt osztva, hogy két hetente 1-2 gyereket lehetett vinni beszoktatásra. Mi valamikor szeptember közepén kerültünk sorra.
2010. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!