Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az mennyire számít furának,...

Az mennyire számít furának, ha egy gyerek csak úgy hajlandó játszótérre menni, hogy nincsenek ott más gyerekek?

Figyelt kérdés
Ha vannak ott mások, akkor nem jatszik, csak ül a padon.

2022. febr. 2. 12:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
És amúgy volt másik gyerek is a családban.
2022. febr. 2. 12:38
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Akkor gondolom, már felnőtt vagy, így tudod, hogy volt-e ez valamilyen hatással az életedre. Pl. most normálisan részt tudsz-e venni közösségekben, iskola, munkahely, baráti társaság, stb.
2022. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Igen, részt tudok venni, de nem szívesen. Nyaralni is szeretek egyedül menni, sokak szerint ez is fura.
2022. febr. 2. 12:45
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Segítek: introvertált vagy. Nem betegség.
2022. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
23%

14: Nem ez az introvertált. Az introvertált is szeret másokkal lenni, nemcsak egyedül. Viszont szüksége van egyedüllétre is.

A kérdező inkább olyannak tűnik, aki mindent inkább egyedül szeret.

2022. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
15, bocs, de csak tudom, az vagyok.
2022. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
16: Én is :D
2022. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%
Az introvertált ember pszichikai aktivitása nem a külvilág előtt játszódik le, alapvető vonásai a meggondoltság, a bizalmatlanság és a félénkség. Az introvertált ember gyakran lassan cselekszik, elemzi környezetét és alkalmazkodik ahhoz, átgondolja cselekedetei lehetséges következményeit. A megfontolt introvertált személyiségtípus nem feltétlenül antiszociális alkat, ám szociális hálója szűkebb, inkább a kevesebb, mélyebb kapcsolat jellemzi, kevésbé kezdeményező, mint egy extrovertált személyiség. Az introvertált személyiség motivációit rendszerint belső tényezők irányítják, a külvilág benyomásai kevésbé jelentősek döntéshozatalnál.
2022. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
31%
Autizmus spektrumzavar?
2022. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szerettem játszótérre menni, mert osztozni kellett a játékokon, épp elég osztozkodás volt a 2 testvéremmel… Végül saját játszóteret kaptunk a kertben anno. Imádtuk.
2022. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!