Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az mennyire számít furának,...

Az mennyire számít furának, ha egy gyerek csak úgy hajlandó játszótérre menni, hogy nincsenek ott más gyerekek?

Figyelt kérdés
Ha vannak ott mások, akkor nem jatszik, csak ül a padon.

2022. febr. 2. 12:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok, egyébként nagyon társasági ember lettem felnőtt koromra.
2022. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
86%
Az èn gyerekem most ilyen korszakàban van. Eddig szerett màs gyerekkel jàtszani, pàr hónapja nem. Remèlem kinövi. 7 èves, iskolàba nem jàr.
2022. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
77%

Hát az én lányom is kicsit megszeppen, ha vannak más gyerekek is a játszótéren, de ő még csak 1,5 éves, szóval nála azt hiszem ez még természetes és normális :D


Visszagondolva én sem szerettem annyira az idegen gyerekeket a játszótéren, de amikor a saját pajtásaim is ott voltak, akkor ez annyira nem zavart. Felnőttként "normális" lettem, szóval én úgy gondolom, hogy az ilyesminek nem feltétlenül van jelentősége a későbbi évekre nézve.

2022. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem fura.A fiam ilyen volt a lányom meg imádja a gyereket!Mi a franc lenne ebbe fura?Felnőtteknél sem egyformán barátkozók az emberek.
2022. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%

Én sem mentem játszani ha voltak mások is és én egyedül voltam. Ha volt velem barát akkor igen.

Nem lettem bolond, sem teljesen antiszoc, persze nem szeretem a nagy társas nyüzsiket de mindenhol feltalálom magam, könnyen barátkozom.

2022. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

Én sem szerettem bemenni, ha más is ott volt.

Ez introvertáltság, ránk is szüksége van a világnak, nincs ezzel gond :).

2022. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
56%

3-4 éves kor alatt alapból nem egymással játszanak a gyerekek, hanem csak egymás mellett.


Szóval a társaság semmi pluszt nem ad, de zavaró már lehet.

2022. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
31%
Utolso hogy írhatsz ekkora baromsagot?!Látszik,hogy nincs gyereked!🤦
2022. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 27es ír én ia hallottam többször, még óvónőtől is. Mondjuk nekem a kicsi 2 éves korától gyönyörűen felfogta a szerepjátékok lényegét, amit a nővére talált ki, és részt vett benne, de játszótéren ő sem kooperál idegen gyerekkel. Ami nem jelenti, hogy zavarja más, de eljátszanak egymás mellett. Ovis gyerekem meg simán hajót csinál a mászókából vagy sütit süt a 2 perce megismert gyerekkel, de 2 évesen ő is olyan volt, mint most a húga. Úgyhogy persze, számít a kor. Iskolás korban pedig szerintem ugyanúgy ahogy felnőtt is jobban érzi magát olyan buliban, ahol nem 1 embert ismer, simán feszélyezheti egy idegen társaság.
2022. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Édesanyám óvónő. Kiscsoportban és középsőben EGYMÁS MELLETTI játék van.

Nagycsoportban alakul ki az EGYMÁSSAL való játék.

2022. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!