Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az mennyire számít furának,...

Az mennyire számít furának, ha egy gyerek csak úgy hajlandó játszótérre menni, hogy nincsenek ott más gyerekek?

Figyelt kérdés
Ha vannak ott mások, akkor nem jatszik, csak ül a padon.

2022. febr. 2. 12:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban sem szerettem a gyerekeket (azóta sem változott). Óvodában is inkább szívesebben beszélgettem az óvónővel, játszótéren is egyedül játszottam vagy nővéremmel.

A mai napig kivagyok a céges kötelező programoktól, de még a kollégák előtt való evés is borzasztó. Megoldom, de utálom az összes ilyesmit. Hamarosan lesz egy külföldi, több napos meeting, már most, hónapokkal korábban szorongok miatta.

2022. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mintha én kérdeztem volna :p fiam már 7 éves, 7 éve ilyen. De ha csak egy gyerek van beszél hozzá,meg felnőttekhez utcán,vannak barátai,de több gyereknél ül a padon. Én még nála is félénkebb voltam,én felnőttekhez se beszéltem.
2022. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy csak egymás mellett játszanak a kicsik, de attól még észreveszik és figyelik a másik játékát, utánozni próbálják. És a társas interakciókból is sokat tanulnak, hogy az az ô játéka, ez az enyém, a másét nem vesszük el kérés nélkül, nem romboljuk le a másik homokdombját stb. Együttmûködni még nem tudnak, de tanulnak önfegyelmet, meg a békés egymás mellett élés szabályait, és sok új játékötletet.

Szóval hülyeség kijelenteni, hogy a kicsiknek semmi pluszt nem ad a társaság.

2022. júl. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!