Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi? Beszoktatás? Meséljete...

Bölcsi? Beszoktatás? Meséljetek légyszives!

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Múlt hét kedden kezdtünk. Másfél órát voltunk, és bent voltam vele. Szerdán szintén másfél órát volt, de akkor már én negyed óra után kijöttem. Háromszor utánam akart jönni, volt kicsi sírás, de semmi több. A harmadik nap már ebéd utánig ott maradt, csak a reggeli végét vártam meg, mert nem akart enni. Nem volt vele gond. Péntek óta meg már reggel 7-kor áll az ajtóba hogy induljunk a bölcsibe. Amikor meg odaérünk úgy rohan be, hogy még elköszönni is elfelejt tőlem. :)

Tegnap kezdtük az ott alvást, de nem sikerült. Egy órakor hívtak, hogy menjek érte. De nem volt vele gond, csak zavarta, hogy az egyik kislány aki nem akart aludni az járkált körülötte. És az én fiam nem tud úgy aludni ha valami mozgás van a szobában. De talán ma sikerül.

2010. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! És hogy ment az elválás Neked? Írd majd meg, hogy sikerült-e az alvás!

Kérnék még sok történetet légyszi!

2010. szept. 22. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Két gyermekemet szoktattam be egyszerre,egy csoportba.

1.nap 2órát voltunk,végig bent voltam velük,fiam szépen eljátszott,lányom végig a ruhámat fogta,ölembe ült.

2.nap 2 óra ugyanugy

3. nap már ebéd is volt,és elvállás 30percre...fiam játszott,lányom sirt

4.nap reggel bementünk,fél óra mulva kijöttem,kint vártam,megebédztek,és jöttünk haza,közbe.közbe sirtak

5.nap reggel be,5 perc velük,ebéd,utána mentem vissza,és vártam h sikerül-e az alvás,sikerült,2 óra üldögélés kint a többi anyukával,aggodás stb...

6.nap reggel be,gyerekek be,örömmel,alvás utáni uzsonna után mentem értük


Sirtam bölcsi előtt,sirtam mikor sirt utánam a gyerek,sirtam mikor örömmel ment be,és fájt h elszakad tőlem.

Most már megbékéltem a helzyzettel...de sokszor gondolok rájuk napközben és nagyon hiányoznaké.

2010. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát én nehezebben viseltem az elválást mint ő. Persze ezt neki soha nem mutattam, csak itthon bőgtem az első napokba.

Az alvás ma sem sikerült. :( Ma is jött egy órakor a telefon, hogy menjek érte. Mert ma még csak nem is feküdt csöndben, hanem a többieket szórakoztatta.

De annyira fel volt pörögve, hogy itthon is csak nagy nehezen aludt el.

2010. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak összejön...muszáj lesz!

Hát igen, ettől nagyon félek, hogy tudom-e majd tartani magam, mert én már most is bőgök, ha csak belegondolok! Pedig nem szabadna neki mutatnom...

2010. szept. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!