Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire fáj a füllyukasztás? ...

Mennyire fáj a füllyukasztás? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2,5 éves lànyomnak az az egyik karácsonyi ajándéka, hogy kaphat fülbevalót (mert ő dönti el, mikor akar) csak nem tudom, hogy a lyukasztás mennyire fájdalmas, illetve hogy a lövés vagy szúrás e a jobb

dec. 25. 09:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

"ha még nem, akkor lefogom a csajszit"


Vagy épp meg is beszélhetnéd vele, hogy akkor kérje, ha már hagyja is....

Mennyivel jobb lenne. .

dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mondom, elöbb negbeszélem vele, de mivel ő akarja gondolom fogja hagyni, csak lehet pl az első lövés fájni fog neki és akkor le kell fogni a másodikhoz, mert eggyel nem lehet
dec. 25. 11:32
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

8# vagyok. 9-es ez így van,de sokan a kórházi osztályra is Emlával rohangálva érkeznek,mint csodaszert emlegetve,mert nyilván anyukák egymás között így emlegetik és mikor elmagyarázzuk ezt,nem értik,nem hiszik el. Utána természetesen látják,hogy sajnos valóban nem ér sokat 1-1 adott helyzetben.

Igen,nálatok ezért lesz hálás,én pedig pont emiatt nehezteltem rájuk. Minden család,gyerek más.

dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
8#,13# vagyok. Engem sajnos a másodiknál le kellett fogni,pedig győzködtek, stb. nagyon sokáig,de egyszerűen még 1x nem akartam önként átélni,pedig már nagyobb voltam és én kértem ezt,hogy lehessen. Névnapra kaptam. Egyébként nálam mondjuk évek óta nincs benne,de szépen megvan a lyuk,néha leellenőrzöm,látszani semmi nem látszik,de van rá lehetőségem.
dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek, ahol vállalják, hogy egyszerre lövik a két fület.
dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát én ugy próbálnám, hogy az elsőnél megmondom, hogy figyelj, ennyire fog fájni, kibírod? És akkor az első bent is van. Ha a másodikat nem akarja akkor mondjuk próbáljuk meg úgy, hogy befogod a szemed, úgy nem fáj annyira, kipróbáljuk? Hopp, bent a másik is.

Tudom hülyén hangzik, de nálunk most az válik be 2.5 éves fiúnak hajvágásnál, hogy rongyot szorít a szeméhez, különben úgy csinál, mint akit nyúznak, de így hagyja.

dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Mondjuk oltásnál le kellett fogni, de az gondolom jobban fàj mint a füllyukasztás
dec. 25. 11:57
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Az oltást nekünk sem lehetegbeszélni. De azt nem is ő akarja, meg az orvosi rendelőbe belépve rosszul van. Eddig a fodrásznál is ez volt, de ezzel a trükkel engedi.
dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"de az gondolom jobban fàj mint a füllyukasztás"

Tévedsz. Sokkal rosszabb lesz, mint az oltás

dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem csak felnőtt és tinikori tapasztalataim vannak erről, több mindent szúrattam, lövettem magamon.

A szúrás alapvetően egészségesebb, mint a lövés. Viszont cimpába megy, ami sokkal kevésbé necces, mint egy porcos piercing, szóval én azt mondanám, hogy inkább lövés legyen, annak ellenére, hogy magamon a szúrást preferálom. Egy gyereknek sokkal kisebb az önuralma, a lövés gyorsabb, csak egy pillanatig kell nyugton maradni, mivel egy pillanat az egész, és nem tud ferde lenni a lyuk, ha mocorog, mert mondjuk fájt neki az első. Anyunak anno szúrták babaként, és nem egyenes neki az egyik lyuk, nehéz beletenni a fülbevalót, ő pl pont ezért nem cserélgeti

dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!