Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire fáj a füllyukasztás? ...

Mennyire fáj a füllyukasztás? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2,5 éves lànyomnak az az egyik karácsonyi ajándéka, hogy kaphat fülbevalót (mert ő dönti el, mikor akar) csak nem tudom, hogy a lyukasztás mennyire fájdalmas, illetve hogy a lövés vagy szúrás e a jobb

dec. 25. 09:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első babakori lyukasztásról nincs emlékem, de 15 évesen csináltattam még egy-egy lyukat. Annyira azért nem volt kellemes, szerintem egy 2,5 évesnek ez még lehet fájdalmas, plusz a csattanó hang is ijesztő lehet. Sokat beszélgetnék vele előtte, meg olyan helyet választanék ahol beavatják a dolgokba őt is, elmondják mire számítson.
dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha olyan hû de nagyon fájna, egy csomó gyerek szaladgálna féloldali fülbevalóval, mert az elsô után a másodikat nem engedné berakatni. De ilyenrôl senki se hallott, gondolom. Én négy évesen kértem fülbevalót. Egy csattanást hallottam, fájdalom nem volt semmi. Nagymamám utána mondta, milyen ügyes voltam, hogy nem is sírtam. Én meg emlékszem, hogy magyaráztam, hogy ”dehát nem is fájt egyáltalán”. De hiába mondtam, a felnôttek nem akarták elhinni.
dec. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó, kérdezd meg a claires csajt, sokan elmennek és később visszajönnek berakatni a másikat, mert csak egyet enged a gyerek. Azt a kis szr pöttyöt pedig amit először lőnek, soha ki nem szúrod a tömegben, hogy csak a gyerek fülének felében van egy két napig, pláne hogy lányoknak lövik, akiknek a haja miatt nem is látszik a fülük. És ez olyan téli dolog egyébként, ilyenkor többen kapnak fülbevalót.


Nekünk is 45 perces rábeszélés kellett a másodikhoz, és a csaj aki lőtte mondta, hogy nyugodtan menjünk vissza legközelebb, sokan szokták így kisebbekkel. A gyerekek "buták", simán elhiszik, ha a szülő sulykolja beléjük, hogy nem is fájt annyira csak túlreagálták, visszaülnek a székbe egy két nap után, meg a nyomás is nagy, hogy ne fél lyukkal lássák.

dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem fájt. Először 5 voltam kb. Én kértem, és sírtam :D


Aztán benőtt, 28 voltam, mikor újralőtték, akkor is fájt :D

dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!