Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha sokáig velünk alszik a...

Baj ha sokáig velünk alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
0-2.5 éves koráig maga aludt a lányom kiságyban, külön szobában. Aztán akkoriban átszokott a mi ágyunkba, 5 éves. Én nem is szeretném, hogy ne velünk aludjon. Nem vagyok matrica anyuka, simán elalszik mamánál, keresztszülőknél is 3-4 estét is,se ő sem én nem sínylem meg, de itthon olyan jó ha velünk alszik, nem akarom elszoktatni innen, ő sem akar a nagylányos ágyában aludni még. Rosszat teszünk ezzel? Erőltetni kéne a szobájában alvást?
dec. 28. 01:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

Nyilván megnyugtatom de az hogy éjszakákra magamhoz veszem nálunk nem jöhet szóba.

Azért mert van 1 gyerekem nem jelenti azt hogy én és a férjemnek meg kell szünni létezni egymásnak és csak a gyerek. Nem vagyok ősanya és nem is akarok az lenni és nem érdekel senki véleménye erről. 😀 A gyerekem pedig imádom, de nem fog minden csak róla szólni és csak az ő akarata érvényesülni, azért mert van egy gyerekem nem fogom megszüntetni az igényeim. 😀

dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Normális esetben az igények átalakulnak, a gyereket többször magad elé helyezed.. császárod volt, hogy nem indultak el benned a megfelelő hormonális folyamatok?
dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Természetes úton szültem. Én kicsit másképp fogom fel a dolgokat és ez így van rendjén akinek nem tetszik ez van de ettől még jó szülő vagyok.
dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekm császárom volt mégis velünk alszik a gyerek, hagyjuk már ezt a császár nem szülés témát, mintha tehetne róla a nő hogy az lesz ..

Amúgy én is mindig ezt mondtam hogy nem fog velünk aludni, aztán lásd mégis. És én sem vagyok ősanya, szoptatni se szoptattam mert undorítónak tartom stb.

dec. 29. 08:42
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

istenem. Azért mert császárral szül valaki, mégis mit befolyásol?

Én 2x szültem természetesem. Szeretem, imádom a gyerekeimet. De én állítottam fel határokat.

Pl a hordozástól undorodom. Kb minden 2.tanács ez, mert milyen jó. Hát nekem nem. Vagy épp az együttalvás. Na nekem ez sem fér bele. Megvígasztalom őket, szívesen odafekszem meléjük míg elalszanak, de ennyi. A mi szobánk a mienk. Férjemé és az enyém.

Nem gondolom, hogy ettől ridegtartásnak számít amit a gyerekeimmel teszek. Megkapnak mindent, szeretve vannak. Csak vannak szabályok.

dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, pontosan így gondolom én is.

(13/15 voltam)

dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!