Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi külön program jár egy...

Mennyi külön program jár egy anyukának? Elsős gyerek mellett

Figyelt kérdés

A külön program az 3 hetente körmös és heti 2 edzés lenne. Szóval nem bulit értek ezalatt vagy èjjeli kimaradást. Ti mennyit jàrtok?? Tényleg sok ez?

Pedig fodrászhoz kb évente megyek hosszú egyenes hajam van csak a vègét vàgja le mindig.


Köszönöm aki ír és ha lehet személyes tapasztalatokat írjatok


febr. 29. 10:40
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Kézen M méret műköröm,díszített. Lábon géllak. Nekem csak anyukàm èl, de ő még dolgozik néha tud csak segíteni nem rendszeresen.

Meg sajnos ő is az a típus aki ezt fújja ő se körmözött meg az szépítkezett ennyit….Segít ha beteg a gyerek vagy szülői értekezlet volt … Neki nem is mondom, pedig mondanám hogy anyu más állandóan fodrász , kozmetikus , pilláshoz jár tőlem ezt sokallják.

A férjem szülei meg 200km-re.

Próbàltam össze szervezni de nem tőlem függ, csoportos edzésre járok mert olcsóbb és mert motivál, hogy sokan egyszerre, egyedül ellazáskodnàm.

febr. 29. 12:28
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát max körmöshöz meg fodrászhoz azokon a napokon menj amikor a férjed tanfolyamon van. Most az a 2 edzés meg tényleg nem sok, ha neki is van 2 nap tanfolyam még akkor is van 3 napotok egymásra
febr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Nemtudok akkor menni amikor ő , mert akkor ki van a gyerekkel? Anyukám van csak de ő is aktív korú, nem mindig tud segíteni.

Meg vagyok kötve úgy érzem :(

febr. 29. 12:35
 14/43 A kérdező kommentje:
Sokan az ovit szidják de komolyan könnyebb volt akkor megoldani. Itt szigorúbbak.
febr. 29. 12:37
 15/43 anonim ***** válasza:
77%
Mekkorák a gyerekek?
febr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Egy gyerek és elsős. 7 éves.

Lehet én veszem a szívemre túlzottan más is szemmel láthatóan jár sportolni, csináltatja a haját körmét szempillàt … csak az én családom valahogy ezt nem akarja érteni :(

febr. 29. 13:07
 17/43 anonim ***** válasza:
61%
És nincs senki aki addig tudna rá vigyázni? Akár egy másik anyuka?
febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem járok körmöshöz, de én munkaidőben megyek fodrászhoz, fogorvoshoz, stb, szóval ne abból indulj ki, hogy másnak is "megy", mert más lehet, hogy így oldja meg. Ha nekem rugalmas a munkám, munkaidőm, akkor nyilván az ilyesmiket akkorra időzítem, amikor a gyerekek oviban/iskolában vannak, és akkor a rendszeres programok, mint a sport meg hasonlók az egyedüli, amikor "külön" vagyunk a férjemmel. De amúgy fodrászhoz elmegyek félévente egyszer, az orvos meg társai éves jellegűek, mert beteg nem szoktam lenni, így ezeket akkor is meg tudná oldani a férjem, ha urambocsá' munkaidő után mennék.

Amúgy meg edzés/az ő tanfolyama után nem vagytok együtt? Hétvégén? A hétköznapi 1 nap, amikor egyikőtöknek sincs semmije? Az egyáltalán nem fair, hogy az ő tanfolyama miatt te mondj le a sportról, csak mert neki hiányzik a közös program, akkor szervezze át ő máskorra. Ja, hogy nem tudja? Szar ügy. Vagy nem akarja, mert az bezzeg fontos, rakd félre te a te dolgaidat? Akkor esetleg nézzen magába, hogy miért gondolja azt, hogy neked kéne mindent félredobnod az ő kedvéért.

febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
85%
Én heti 3-4-szer jártam futni, ez 45 perc egy alkalom, bármikor, nem kellett senkihez igazodnom. Néha munka előtt mentem, vagy hétvégén reggel. Körmösre nincs igényem, fodrász meg alap, nem program. Ezen kívül barátnőkkel találkoztam, színházba havi egyszer, plusz tesómmal néha program. Úgy, hogy a férjem nem is a gyerekem vér szerinti apja, mégsem derogált neki vigyázni rá néha.
febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
52%

Ne mondj le ezekről, csak lehet egyszerűsíteni kellene, hogy mindkettőtöknek oké legyen. Pl. ha egyszerűbb/"simább" körmöket kérnél, hamarabb végeznél és ugyanolyan ápolt maradnál.

Esetleg a heti 2 edzésből az egyik maradhatna csoportos, a másikat pedig kiválthatnád otthoni tornával, és akkor az utazás idejét már megspórolnád.

Én a férjet annyiban megvédeném, hogy lehet nem jókedvéből jár tanfolyamra, vagy nem épp "önmegvalósít" (de az is rendjén lenne szerintem); lehet szükséges egy jobb pozihoz. Nem tudom, ezt a kérdező tudja. :-) Egyébként a tanfolyam sem tart örökké, miután levizsgázik, sok idő felszabadul majd.

Én levelezőn járok suliba, nekünk emiatt a hétvége ilyen "offos" pl., de hát most ez van, majd jön a nyári szünet. A férjemnek van heti 1 edzése, amire elmegy, plusz egy-két külön program, ami miatt az esték "elmaradnak" (főleg miattam, mert én csak munkaidő után tudok menni bárhova). Cserébe amikor csak lehet, akkor biztosan együtt vagyunk - ha mindkettőnknek ugyanaz a "szabad napja", nem szervezünk rá.

febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!