Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi külön program jár egy...

Mennyi külön program jár egy anyukának? Elsős gyerek mellett

Figyelt kérdés

A külön program az 3 hetente körmös és heti 2 edzés lenne. Szóval nem bulit értek ezalatt vagy èjjeli kimaradást. Ti mennyit jàrtok?? Tényleg sok ez?

Pedig fodrászhoz kb évente megyek hosszú egyenes hajam van csak a vègét vàgja le mindig.


Köszönöm aki ír és ha lehet személyes tapasztalatokat írjatok


febr. 29. 10:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
65%
Azért csinálna,mert megteheti. Ha csak nincs valami idegrendszeri baja,semmi nem indokolja,hogy rajtad lógjon. Próbálj meg határokat szabni.
febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%
30as azért ez elég drámai túlzás, nem heti 3 napot találkoznak, gondolom a többi napokon se este 10ig van tanfolyamon a férje meg ő se tölti az egész délutánt az edzőteremben.
febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

30 Én is jártam ha nem is egyetemre , de főiskolára ez miért zárja ki azt,hogy a testi egészségem és az ápolt külső is ugyanúgy fontos.


32 Az edzés egy óra plusz 20-30perc között az oda vissza út, sietek haza.

A körmös időn próbálok csökkenteni már tegnap este érdeklődtem fél órát tudok ott spórolni ha nem kell minta/ díszítés csak sima szín.

márc. 1. 05:59
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy az a 3 hetente fél óra a férjed szerint megváltja a világot? Vagy mit akar amúgy annyira együtt csinálni?
márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Nem , itt javasolták azzal tudok csökkenteni a nem otthoni időn, mert otthon tornázni nem szeretnék , duci kislány voltam anno, lefogytam de most szeretném az alakom megtartani nem elhizni és megszerettem a mozgást.

Ha minden kötél szakad is a körmöst hagynám ki mint a sportot.

márc. 1. 09:38
 36/43 anonim ***** válasza:
52%
Én nem értem a férjed részéről ezt a felesleges hisztit. Mit akar csinálni abban a másfél, 2 órában amit előtte vagy utána nem lehet? Mert ha van valami családi program, kirándulás,vacsora, bármi amit emiatt nem tudtok betervezni akkor oké. De most csak azért mondj le ezekről, hogy otthon legyél? Mondjuk tegye addig is hasznossá magát és a gyerekkel csináljanak vacsorát amíg te edzeni vagy
márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a férjének az a baja, hogy neki negyedennyi szórakozás sem jut és még rányomták a hülye tanfolyamot is. Így van neki 5 lehetősége lazulni, amiből 3 eltűnik az asszonyka szépítkezése miatt. Az már a nyafogás netovábbja, hogy ő csak bizonyos körülmények közt edz hatásosan.
márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
70%
37 gondolom asszonyka is ugyanúgy dolgozik a gyerek mellett, ugyan ne legyen már bajára az apukának hogy heti 2-3 napot 1-2 órát foglalkozni kell a gyerekkel. Aki mellesleg iskolás, gondolom úgyis tanul, nem kell szórakoztatni
márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként itthon én sem tudok úgy edzeni, próbáltam
márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Itthon tényleg nem hatékony az edzés, nem nyafogás. Meg a sport nem szépítkezés hanem a testi egészség miatt fontos. Nem akarok ujra duci lenni és nemcsak a külső hanem a túlsúllyal járó betegségek miatt nem.

Én mielőtt nem volt a tanfolyam mondtam neki menjen focizni vagy ahova szeretne de ő otthon ülős inkább. Bulizni csavarogni én sem szoktam különben.

márc. 1. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!