Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi külön program jár egy...

Mennyi külön program jár egy anyukának? Elsős gyerek mellett

Figyelt kérdés

A külön program az 3 hetente körmös és heti 2 edzés lenne. Szóval nem bulit értek ezalatt vagy èjjeli kimaradást. Ti mennyit jàrtok?? Tényleg sok ez?

Pedig fodrászhoz kb évente megyek hosszú egyenes hajam van csak a vègét vàgja le mindig.


Köszönöm aki ír és ha lehet személyes tapasztalatokat írjatok


febr. 29. 10:40
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

A tanfolyam neki kötelező a munkahelye küldte és előrelépést jelent. Szval nem hobbi.

Nekem normál munkaidőm van, fèl óra ebédidővel az nem elég semmi ilyenre. Azt gondoltam azért gyakoribb a 8-4 ( nálam fél 8tól 4 ig ) munkaidő.

Egyik anyukával sem vagyok olyan közeli viszonyban, hogy vigyázzanak rà.

Marad a megszoksz vagy megszöksz.

febr. 29. 14:22
 22/43 A kérdező kommentje:
20. Otthoni edzések kezdtem de nem volt hatékony, nem motivált egyedül csinàlni. A körmön valamennyit tudok spórolni időben ha nem mintás lenne azt bevállalom.
febr. 29. 14:24
 23/43 anonim ***** válasza:
77%

Körmöshöz, fodrászhoz és kozmetikushoz sem járok, ezek külön programok, ugyanúgy, ahogy az edzés. Edzhetnél otthon is, csinálhatod ezeket otthon is, csak ki akarod tölteni az időd egyedül..


Egyébként ha már itt tartunk, ezek szépítkezések, a barátnős beszélgetés meg mentálhigiénés szükséglet, különben meggajdulsz a gyerekezésben(én egyedülálló anya vagyok). De persze azt is lehet otthonról csinálni, mert van telefon.



Szerintem ez egy kétszülős családban tök korrekt igény, de csak ha a másik meg tudja oldani a gyerek leckéjét és neki is van ennyi szabadideje. A tanfolyam sem kötelesség, hanem olyan program, mint a fodrász/körmös, neki az a heti programja. Ugye első a gyerek..

febr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

23 A tanfolyam kötelező a munkahelye àltal. De nekem is fontos a megjelenés, ha otthon tornáztam akkor ellazáskodtam meg az eredménye sem volt olyan.

Este már nem tanulunk csak nagyon ritkán.

febr. 29. 19:23
 25/43 anonim ***** válasza:
77%
Elsős gyerekemmel kondiparkba járok már. Ő elvan,labdázik,rollerezik,játszóterezik én meg edzek. Én heti 4-5 napot edzek. A nagyszülők meg az apja is szokott a gyerekre vigyázni.
febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

25 Azt is próbàltam már, minden volt csak hatásos edzés nem mert folyton jött mindennel és vele kellett jàtsszak vagy azt nézzem. Ami persze nem gond mielőtt valaki kiforgatnà ezt , szívesen játszok vele de nem edzés helyett.

Csak anyum van , néha tud segíteni csak mert ő is aktív korú , dolgozik. Másik nagyszülők meg messze laknak.

febr. 29. 21:03
 27/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát egy elsős gyerekkel már ezt tudni kéne kezelni..
febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
59%
25ös vagyok. Bölcsis kora után egyszer sem játszottam vele a játszótéren. Mondtam,hogy én felnőtt vagyok,menjen,játsszon a gyerekekkel. Én telefonoztam,könyvet olvastam,uzsonnáztam. Következmény? Van kb 20 barátja,akiket a játszótérről ismer. Eszébe sem jut rajtam lógni. Népszerű, rengeteg önbizalma van.
febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
27 elég magànak való típus nem mer barátkozni így inkább mindig anya anya anyaaa. Az iskolát is nehezen szokta meg , de már imád járni.
febr. 29. 21:20
 30/43 anonim ***** válasza:
26%

Az a baja, hogy szex helyett te inkább egyedül lennél máshol. Meg szepitkezel, de minek ha alig vagy vele. Heti 3 alkalom nagyon kevés együtt lenni.

Mondjuk én tanultam és egyetemre jártam, nem pillasnal meg fodrásznál hercegnoskodtem, de kinek mi a szintje

febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!