Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire nehéz vigyázni egy 6...

Mennyire nehéz vigyázni egy 6 éves gyerekre?

Figyelt kérdés

2 napig én leszek vele, múlt hónapban lett 6 éves.

Mennyi időre lehet egyedül hagyni? Ott kell lenni vele amikor fürdik, vagy lehet felügyelet nélkül? Mire kell számítanom? Igényli majd nagyon a társaságomat, vagy egyedül fog majd játszani inkább? Nehéz lesz?

Természetesen megkérdezem majd a szüleit is, most általános tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


ápr. 27. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két ugyanolyan gyerek. 2 unokahúg és egy unokaöcsre vigyáztam rendszeresen fiatal felnőttként. Az egyik unokahúgom semmit nem csinált egyedül. Még pelenkázni is kellett hat évesen és iszonyú hisztiket vágott. Másik unokahúgommal együtt sütit sütöttünk meg társasoztunk gyakran. Unokaöcsém meg egy kis rém volt. Na nála második alkalom után mondtam soha többet nem vigyázok rá. Kérdezd meg a szülőket, vagy ha ismered aki már vigyázott rá őt.
ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!