Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor és hogyan mondjam meg a...

Mikor és hogyan mondjam meg a gyerekemnek, hogy a Jézuska én vagyok?

Figyelt kérdés

10 éves elmúlt a fiam, és még mindig nem tudja..

Nálatok ez hogy volt, mikor tudatosul egy gyerekben, hogy az ajándékokat én veszem és a listát nekem írja?

Nagyon tanácstalan vagyok, nem szeretném ezt az illúziót elrontani.


2010. dec. 4. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd meg neki, majd rájön magától, vagy a barátai elmesélik neki. Bár nagy csalódás fogja érni,de ha értelmes a gyerek, fel fogja fogni.
2010. dec. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd el neki, legalább ennyi csoda maradjon nekik...
2010. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmondani nem akarom, de a listát teljesíteni nem tudom. És ez nekem is szomorúság.. Egyre nehezebb a karácsonyra készülni, 10 évesen már nem olcsóságot szeretne.
2010. dec. 4. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Jézuska írhat levelet is...

Drága Pistikém,

sajnos most nem tudtam mindent megvenni a listádról. Tudod most azoknak a gyerekeknek, akikkel olyan szörnyű dolgok történtek vörösiszap, árvíz, most sokkal több ajándékot kell vinnem. Biztosan megérted.

2010. dec. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Jézuska szokott is írni levelet:)) A fiam az ajándéklista végére ezt is oda írta:)) Ez persze teljesíthető. Igen, egy ilyen tartalom mindenképpen belekerül.
2010. dec. 4. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy bár írnak listát minden évben a gyerekek, és arra felkerül 4-5-6 dolog is, már az elején megmondom nekik, hogy húzzák alá azt a kettőt, amit a legjobban szeretnének. Ha többre nincs pénz, akkor legalább annak örüljenek, amit a legjobban vártak. Megértik.

7 és 10 évesek.

2010. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!