Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovódai nyiltnapon voltam...

Ovódai nyiltnapon voltam félénk 2.5éves kisfiammal. Számíthatok rá, hogy nem is lesz olyan nehéz a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Nagyon örülök, mert gyorsan oldódott, játszott a többi gyerek között, és kimentem körülnézni, akkor se hiányolt. Számíthatok rá, hogy nem is lesz olyan nehéz a beszoktatás? Ugyan az majd csak szeptemberben lesz.
2011. márc. 17. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

amikor én először oviba mentem és anyukám elakart menni megfogtam és húztam vissza sírva annyira féltem:D de aztán feloldódtam és jó volt.. szerintem ne aggódj, csinálhatod úgy hogy ott vagy vele egy kicsit, és amikor elmegy játszani akkor te kisunnyogsz:) úgysem fogja észrevenni...


16/f

2011. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NEm akarlak elkeseríteni, de fél év alatt még rengeteget változik. ÉS ugye nem mindegy hogy tudja hogy elmész, vagy hogy ott vagy vele.


Nekünk nem volt leányálom, végül fel is adtuk, mert otthon voltam a tesóval, pedig az én lányom 3,5 évesen kezdte, imádja a gyerkeket, és el is volt, mindaddig, mígy meg nem tudta hogy elmegyek.

2011. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen, iazad lehet.csak örültem, hogy így elvolt.mert eddig pl.ringatórl is képes volt sírva elrángatni.szóval annyira nem akart társaságban lenni.
2011. márc. 17. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátha nektek jobb lesz, csak azért írtím, mert jobb ha a nehezebbre készülsz, és mégsem lesz gond, mintha meglepetésként ér a cirkusz. Engem rettentően megviselt az egész, és most újra próbálkozunk, mert vissza kell mennem dolgozni.
2011. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sok sikert az újra szoktatáshoz!
2011. márc. 17. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

én sem szeretnélek elkeseríteni,de mi most járjuk a hadak útját.Most szoktatom a kislányunkat,mert visszamentem dolgozni.Először teljesen jól elvolt,játszott egyedül is,gyerekekkel is,imádta.Első két alkalommal.......

Azóta az egész délelőttöt végig üvölti,az óvónénivel nem hajlandó pisilni,egész délelőtt azt mondják sír,hogy anyucikám gyere értem,anyával akarok lenni,nem játszik.Pedig sajnos muszály lesz megszokni,mert nekem is kell dolgoznom,és az apjával már teljesen kétségbe vagyunk esve,ma már párom(apja) is megkönnyezett miatta reggel,pedig eddig ő jól tartotta magát.Pedig először imádott,csak aranyom rájött,hogy ide akkor is kell menni,mikor nincs kedve.

De azért remélem ti jobban jártok majd.

2011. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk bejárni csak úgy, mert szeptemberben megy oviba.Először tök jó volt, aztán már kevésbé,..még kevésbé....stbstb, biztos nem lesz egyszerű.Már előre félek tőle.
2011. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!