Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek nyaralni külföldre...

Elmennétek nyaralni külföldre a 2 éves gyereketek nélkül 1 hétre kettesben apával?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Minden vágyam,irigyellek,el sem tudod képzelni mennyire!! Ha anyukáddal sokat szokott lenni,ott is aludt már,és el is vállalja most is,minden további nélkül menjetek! Lehet lepontozni
2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Előző vagyok,na most megleptek a válaszolók! Azért irtam oda hogy lehet lepontozni,mert arra számitottam,mindenki azt irja hogy ne menj gyerek nélkül,de most nézem hogy nem:-)
2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

El, mi szoktunk is. A gyerekekkel is sokat utazunk, kirándulunk, de minden évben kell 1 hét, amikor csak én és a párom vagyunk.


A gyerekek miatt nem aggódom, egész pici koruk óta rábízzuk őket a nagymamákra, akik összeszoktak és kitűnően elvannak együtt. Minden nap beszélünk telefonon és ennyi. Nem sírnak utánunk a telefonban sem, inkább azzal vannak elfoglalva, hogy naponta kitalálják, mit hozzunk nekik "messziről". :))

2011. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
igen, elmennek.
2011. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

Menjetek!

Mi nyaralni gyerekekkel szoktunk menni, de ilyenkor nagyszülőkkel együtt, így mindenki nyaral egy kicsit.

Ha nem nyaralás, inkább városlátogatós, akkor csakis gyerek nélkül.

De ha úgy alakulna, elmennék nyaralni is a gyerekek nélkül, kettesben, elvégre mi is megérdemeljük, hogy pihenjünk kicsit.

2011. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék el, a férjem sem, a gyerekünk nélkül.


De nem nézlek le titeket, hogy ti elmentek. Érezzétek jól magatokat.

2011. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

Én sem mennék, de azért nem, mert nem tudnék. Senki nem vállalná egy hétre a gyerekeket, mert már egy 24 órás dolgot is nehezen tudunk megoldani. Utoljára 15 éve, a nászúton voltunk kettesben nyaralni, azóta mindenhová a gyerekekkel megyünk:)

2 és fél, 8 és 11 évesek.

2011. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem van itt egy nagyon lényeges dolog! Mégpedig, hogy a pici hogyan és meddig van el mással. Ennek ismerete nélkül nem lehet tanácsot adni, hogy menj nyugodtan érezd jól magad vagy hogy ne menj...


Ha máskor is volt huzamosabb ideig nagyival, aludt nála, elvannak jól, akkor lehet menni.

Ha nem voltak még együtt napokig nélküled és nagyon anyás a Picur, bár szereti a nagyit, akkor az a hét pokol lesz a gyereknek, a nagyinak, utólag vagy ha közbe megtudjátok telefonon, akkor nektek is és kegyetlen lelkifurdalásotok is lehet, hogy ez megérte e így?

2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén, már nagyon pici korától minden hétvégén szinte anyuméknál alszunk. A mobilágyat maximálisan kihasználtunk.

5 hónapos korában 1 éjszakára már ott hagytuk egyedül és már akkor nagyon élvezte. Azóta havonta legalább 1 hétvégét a nagyiékkal tölt. Rengeteget fejlődik ez idő alatt mert sokkal több inger éri mint itthon mikor minden nap kettesben vagyunk.

Vagy egy 20 éves húgom akit imád, úgyhogy ha anyukámnak valami kisebb elintézendő ügye lesz napközben rá tudja hagyni.

2011. máj. 31. 14:37
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

13:28-as vagyok.


Szerintem menjetek nyugodtan, csak arra figyeljetek, hogy ne "eltűnjetek", hanem őszintén készítsétek fel a gyereket arról, hogy ti most elmentek és ő ott marad a nagyival, ami nagyon jó lesz, ti minden nap felhívjátok, és hoztok neki ajándékot. Csak hogy ne érezze, hogy elhagytátok, legyen felkészítve.


Az én gyerekeim minden reggel egymással versenyezve rohannak ki a postaládához, mert ilyenkor mindenkinek névreszóló külön képeslapot küldünk, és folyton lesik, megjött-e. Nagyon örülnek neki, és otthon felszúrják őket a parafatáblájukra.


Ilyen kis apróságokkal lehet kezelni ezt a helyzetet. Nálunk is 2 éves lesz lassan a kicsi, ezenkívül 3 és 5 évesek. Ők megszokták és természetesnek tartják, hogy a nagyival is sokat vannak.

2011. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!