Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek nyaralni külföldre...

Elmennétek nyaralni külföldre a 2 éves gyereketek nélkül 1 hétre kettesben apával?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is menjetek! Teljesen fel fogtok töltődni. Így, hogy tudod, jó kezekben van a gyerkőcöd, biztos jól fogjátok magatokat érezni.


Nekünk másfél éves volt a lányunk, amikor elmentünk kettesben egy hosszú hétvégére. A kislányom a szüleimnél nagyon jól érezte magát.

2 évse múlt, mikor a bölcsi 4-hetes nyári szünetéből 1 hetet a szüleimnél töltött 230km-re tőlünk. Mindenki nagyon élvezte.


Ha a kistesó nálunk nem lenne ilyen pici (4 hónapos), mi is elmennénk kettesben. Így idén 4-esben megyünk, de majd jövő nyáron hátha jut egy újabb hétvége kettesben enkünk is a férjemmel.


Jó pihenést!

2011. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát én biztos nem mennék a gyerekeim nélkül. Igaz nekem már 3 van (5hónapos, 2 éves, 4 éves), de eddig se mentünk nélkülük, talán ha iskolásak leszek majd akkor. Nem tudnék másra gondolni. Mi éppen ezért nem szoktunk idegenekkel menni nyaralni, mert akkor bizony alkalmazkodni kell jobban, mintha csak magunk vagyunk, és azt se lehet elvárni tőlük, hogy a mi gyerekeinkre vigyázzanak. Már két év óta a Balcsi a Riviéra :o) Délelőtt kirándulunk, aztán evés, gyereknek alvás, utána fürdés és esti program (neha 11ig le se lehetne lőni őket) Nekem igy teljes, így kerek a nyaralás, nomeg amikor az elsőmmel a tengernél voltunk két éves volt, fura módon néha emlegeti, hogy: Anyucika te nem mertél bejönni a vízbe, mert a Barkó a hasadban volt, és féltél, hogy megütöd. Mai napig emlékszik jobban, mint én. De tényleg az a fontos, hogy nyarás, pihenés, csináljátok, ahogy nektek a legjobb.
2011. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
go go go!
2011. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Hazajöttünk a nyaralásból! Fergeteges volt, a gyerek nagyiéknál volt Ő volt a kis királynő. Nagyon élvezte.

Mi egész nap motoroztunk, quadoztunk, hajókáztunk, felfedeztük az egész szigetet ami gyerekkel elég necces lett volna.

Voltak gyenge pillanataink, de alapjában véve az 1 hét olyan kevés idő, hogy kibírható.

Mikor hazaértünk nagy volt az öröm ... ajándékozás stb, tagnap és ma minden megy a régiben.

2011. júl. 5. 11:30
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó, ilyen is kell. :)


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és hogy végül beigazolódott, hogy nem lesz semmi gond. :)


13:28-as voltam

2011. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek! Örülök, hogy jól sikerült!
2011. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!