Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi után oviba is van...

Bölcsi után oviba is van beszoktatás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szülő igényli, van. Mondjuk általában könnyebben és gyorsabban zajlik, mint a bölcsis. Ahhoz viszont, hogy valóban azt mondhassuk, hogy a kicsi beszokott, nem 1-2 hétre van szükség. Az első 2 hónap maga a beszoktatós időszak, ekkor szokják meg az ovi rendjét, szokásait, kezdik el az alapvető önkiszolgáló tevékenységet.
2011. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:
Van, de aki már volt bölcsis, annak pár nap alatt le lehet rendezni a beszoktatást, mert már nem egy új helyzet.
2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ava87 ***** válasza:
Mármint beszoktatás alatt azt értem, hogy amikor még a szülő is ott van bent a gyerekkel. Bölcsiben ez nálunk kb. egy hét volt, utána én már nem is kellettem oda, semmi sírás nem volt meg ilyenek. Oviban nem tudom, hogy lesz, ősszel kezdi, de azt mondták az óvónők, hogy akik bölcsiből jönnek, azoknál ez 2-3 nap alatt lezajlik.
2011. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!