Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovikezdés. Milyen nadrágokat,...

Ovikezdés. Milyen nadrágokat, cipőt vegyek bentre?

Figyelt kérdés

Melegítő, farmer, mamusz, szandál...??? Segítsetek tapasztalatokkal:)

Köszönöm!


2011. aug. 16. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Benti cipőnek legjobb a szandi, vagy vannka ezek a kis vászon cipők tépőzárral.

Én nem adnék rá farmert egséznapra kúszni mászni, nagyon merev és kénylemetlen. Vékony nacik, melegitő. inkább. A kénylem legyen a fonots ne a divat. Úgyx is naponta cserélheted.

2011. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

melegítőt ne farmert.

tépőzáras vászoncipő vagy szandál a legjobb szerintem.

jah textilfilccel rajzold majd bele a jelét,hogy ha elkeveredne tudják kié.

2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg olyan amilyen a te stílusod is.

én pl a kislányomra nem is adok melegítö nadrágot. van pamut nacija, de azon is van egy kis fodor , ráncolás.

ahogy én is én sem hordok melegítöt itthon csak pl egy esös napon mikor nagyon semmit nem csinálunk.

farmer sem a legjobb, de lányra tökéletes a legginsek. maradj meg a stílusodnál, azt add rá amit eddig is.

benti cipö van ezer féle szuepr jók is.

2011. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy tudja egyedül kezelni. Tehát a nadrág legyen gumisderekú.
2011. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiam és lányom ovis.

Kislányom szoknyában- pólóban, vagy egyberuhában van.

Kisfiam melegítő alsó ( vékony, farmert tényleg ne)és póló.

Igyekszek olyan ruhákat venni ami nem gyűrődik könnyen, nem sajnálom annyira, ha leszorja kajával és nem jön ki, variálható színek.

szandált adtam rájuk.

A lényeg, h könnyen fel tudják húzni ők is, mert erre próbálják tanítani őket. Ha pisilni kell, egyszerűen meg tudja oldani, mert ők még nem tudják sokáig visszatartani. Se cipzár, se madzag, se gomb.

Váltó ruhát vigyél a balasetek elkerülésére.

2011. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyílt napon én megnéztem mindent, mutatták is, hogy "amit nem sajnál, anyuka", azt adjon rá. Kínai gumis cipő meg melegítőruha. Elég szakadtan öltöztek a gyerekek, az tény. Plusz csereruha, ha mondjuk baleset történne, kinti ruha, benti ruha, minden napra tiszta, hát kész vagyon.
2011. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt azért kérdezd meg hogy padló fűtéses e a termük,mert akkor kicsit sok a vászon cipő.Farmer nagyon kényelmetlen a kis izgő mozgóknak,bár van vékony farmer utánzat az még kényelmesnek mondhatóDe tényleg úgy van ahogy előttem írták,amit nem sajnálsz!Festékes lehet,kiszakadhat,beletörik a fű,stb.
2011. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!