Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hónapos kislányom nagy...

20hónapos kislányom nagy nehezen elaludt, de úgy érzem "becsinált", nagyon büdi! Tisztába tegyem vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés

Most komolyan nem tudom! Nagyon régóta nem kakált már be alvás közben,mindig reggel letudja,de ma nem jött össze.

Félek ha felkeltem már nem fog vissza aludni,így is mindig olyan nehezen alszik el,állandóan "harcolunk"!


2011. nov. 9. 14:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha nem szokta kicsípni a popsiját, akkor hagyd.
2011. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Az felkelteném, nem lehet kakiban órákig.
2011. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
En is felkeltenem, hiszen nem egy elmeny kakisan aludni...
2011. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nallunk tobbszor elofordult mar es en felkeltettem. Volt amikor eszre sem vette, hgoy pelust csereltem. :) Ovatosan kiemeltem a kisagybol, ratettem a pelenkazora. M ikor ratettem megebredt de olyan felkomas volt es csukta is vissza a szemet. Aztan gyorsan peluscsere, visszatettem a kisagyba es aludt is tovabb mint a bunda. Egyebkent az en fiam olyan, hogy ha bekakil akkor ugysem fog fel oranal tobbet aludni mert zavarja es megebred.
2011. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
De mit csináljak ha nem fog visszaaludni? Mert 1000%hogy ez lesz,utána egész nap csak nyűglődni,meg hisztizni fog!
2011. nov. 9. 14:10
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Ez most komoly?

persze hogy cseréld le a pelust,észre sem fogja venni.Én minden éjjel amikor megyek aludni(kisfiam után 2-3 órával)kicserélem a pelusát hogy kényelmesebben aludjon.ÉSZRE SEM VESZI,pedig nadrág le-peluscsere-nadrág vissza!

Nem szabad órákig a kakiban hagyni,neked milyen érzés lenne kakiban aludni?


20 hónapos anyukája

2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Én is feltehettem volna ugyanezt a kérdést! :)

Nálunk is hasonló a helyzet!

Én nem keltetem fel, még sosem fordult ilyen elő, ha felébred akkor pelicsere, ezért nem keltem fel!

2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

én tuti nem kelteném fel.

habár mindig rögtön pelenkát cserélünk ha kakil, de icic picinek volt olyan hogy éreztem mikor a kezembe altattam és már elalutt és nem cseréltem ki.


majd mikor felébredt jól bekentem.


ha öt zavarja tuti fel kel, az enyém szuperül elalszik, de ha egyszer felébred már nem alszik vissza.

2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

jó azoknak akiknek nem ébred fel a gyereke.


ahogy írtam a lányom gyorsan gond nélkül elalszik, akár babakocsiban is, hangzavarban is.


na de ha egyszer felkelt akkor fent van és nem alszik vissza. ez vonatkozik éjszakára is. ha csak cumi kell vissza alszik, de ha egyszer felébred más miatt akkor órák mire vissza alszik, addig ott kell álljak, feküdjek az ágya mellett.

2011. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok. nekem mindkét gyermekem olyan, hogy ha 10 percet is aludt egy nap és fel lett keltve (ami nem nehéz, pelust cserélni ébredés nélkül nem lehetett rajtuk) akkor már nem aludtak vissza. Ha valakinek olyan a babája, hogy vissza tud aludni, akkor cseréljen, ha olyan, aki mindenre felébred, akkor hagyja.
2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!