Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hónapos kislányom nagy...

20hónapos kislányom nagy nehezen elaludt, de úgy érzem "becsinált", nagyon büdi! Tisztába tegyem vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés

Most komolyan nem tudom! Nagyon régóta nem kakált már be alvás közben,mindig reggel letudja,de ma nem jött össze.

Félek ha felkeltem már nem fog vissza aludni,így is mindig olyan nehezen alszik el,állandóan "harcolunk"!


2011. nov. 9. 14:02
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Igen komoly! Tudom milyen a lányom,és tényleg nem aludna vissza. Mindenre nagyon hamar felkel,ha megfognám arra tuti. Nagyon rossz alvókája van.


Már vagy 1éves korától nem kakált be alvás közben,még éjjel sem.

2011. nov. 9. 14:18
 12/30 anonim ***** válasza:
45%

Én lecserélném. Ki se kell, hogy vedd az ágyból, ott ahogy van, cseréld ki. Van annyi gyakorlatod, hogy ne kend össze az ágyát. Lassan, pici mozdulatokkal, óvatosan. Meleg vizes kendővel töröld a fenekét, hogy a hirtelen hideg ne ébressze.

Egyébként mennyit alszik ilyenkor? Mert ha csak 20 perc, akkor hagyd. De ha 3 óra, akkor csere.

2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
1-1,5órát alszik általában.
2011. nov. 9. 14:21
 14/30 anonim ***** válasza:
52%
én nem kelteném fel, de az én gyerekem az a fajta, aki nem alszik vissza utána. Éjszaka természetesen lecserélném, de nappal! Amúgy is csak 1-1,5 órát alszik, annyit kibír. Úgy tudom, csak a hasmenéses kaki csíp, a rendes nem. Míg itt filózol rajta, le is telik a 1,5 óra
2011. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
51%

Én nem kelteném fel, ha nem alszik vissza. Ha csak 1 órát alszik, akkor hagynám békén.

Enyém is aludt már kakiban, mert inkább aludjon 1 órát kakiban, mint utána este 8-ig ordítson az álmosságtól. Enyémet se lehetett soha visszaaltatni :(

2011. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem okos dolog, de nem minden gyerkőc alszik mélyen. Az enyém már arra is megébredt, ha betakartam. (Most már jobb a helyzet, de régen ez volt) És én sem örülnék neki, ha egész délután sírna, mert se neki, sem az én idegeimnek nem jó. Az meg, hogyha nem zavarja és alszik egy órát úgy, akkor mi van. Nem volt nálad olyan, hogy nem vetted észre, hogy bekakilt, mert már akkor csinálta, amikor nem voltál vele?
2011. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Az én kisfiam 20 hónapos és soha nem aludt kakiba de még nagyon sok pisiben sem,egyszerűen nem hiszem el hogy kényelmes lenne egy teli pelenka...!

Kicsípi a popsit,úgyis felébred mert kényelmetlen neki.Az én kisfiam is minden nagyobb zajra felébred(hasfájós volt és a nagy csöndre szokott rá,mert vigyáztunk hogy tudjon aludni)de még egyszer sem kelt fel pelenkacserére.

2011. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden gyerek alszik mélyen.

Enyém arra is felébredt egy időben, ha elmentem az ajtó előtt. Tök kussban ültem 2 órát, nehogy felébredjen. Pelenkázásra egészen biztosan felkelt volna.

Ettől én még képes vagyok pelenkázni.

2011. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges ezen vitazni, lassan mar fel is fog kelni, majdnem 1 ora eltelt mar :)
2011. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%
én nem kelteném fel, hsa ez a délutáni alvása, és nem ébred fel rá hogy kakis hagyjad aludni, ha félsz hogy nem alszik vissza (az én fiam tuti nem..) akkor hagyd, ha éjszaka lenne akkor félhomályban kicsirélném gyorsan, de mivel 1-2 ora alvásrol van szo, hagyd.
2011. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!