Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hónapos kislányom nagy...

20hónapos kislányom nagy nehezen elaludt, de úgy érzem "becsinált", nagyon büdi! Tisztába tegyem vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés

Most komolyan nem tudom! Nagyon régóta nem kakált már be alvás közben,mindig reggel letudja,de ma nem jött össze.

Félek ha felkeltem már nem fog vissza aludni,így is mindig olyan nehezen alszik el,állandóan "harcolunk"!


2011. nov. 9. 14:02
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Látom megoszlanak a vélemények.


Természetesen tisztába tudom tenni a kiságyban is,nem ezzel van a probléma hanem azzal hogy felébred közben! Éjjel nem haboznék,mert én sem akarom hogy kakában legyen egész éjszaka.

Mivel 1éves kora óta "nem csinált ilyet",és már elég nehéz(15kg),nem bírnám elringatni. Piciként mindig ringatni kellett akár órákat is hogy vissza aludjon!


Már több mint 20perce ébren van,a probléma megoldódott!!! Inkább a szag volt rémisztő,mint a mennyiség!

2011. nov. 9. 15:39
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp tisztába tenném, veszélyes kakiban aludni, főleg egy kislánynál a húgyutak könnyen felfertőződhetnek!Nem is beszélve arról, hogy reggelre tiszta gyulladt lenne a bőre a kakitól.
2011. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, most látom, hogy délutáni alvásról van szó, de én akkor is tisztába tenném. Maximum este hamarabb lefektetem, ha délután már nem aludt vissza. Az egészség a legfontosabb, nem?
2011. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
Aki kicserélné annak tuti jó alvó a gyereke. Az enyémeket sem lehetne visszaaltatni. Ha elalszik kussban vagyok, hogy fel ne ébredjen. Ha 10percet alszik utána lehetetlen visszaaltatni. És este sem tudom korábban letenni. 10-nél hamarabb nem alszik el, akármit csinálok.
2011. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Na igen,akinek kezdetektől jó alvó a gyereke,az nem tudja milyen ez! A lányom annyira rossz alvó hogy 10hónapos korában kórházi megfigyelésen is voltunk.

Minden alvásért harcot kell vívni vele,főleg napközben. Szerencsére az esti alvás már sokat javult. Piciként sokszor volt hogy még éjfélkor is kukorékolt!

2011. nov. 9. 18:53
 26/30 anonim ***** válasza:
És végül mi lett? Tényleg bekakilt? MEddig aludt?
2011. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Igen bekakált, csak egy "kis gombóc" volt,de a szaga borzalmas! Negyed 4 körül kelt. Nem keltettem fel,csak benéztem a pelusba a lábánál. Már erre azt hittem felkel,mert elkezdett mocorogni. Mondjuk ha fosba lett volna akkor nincs mese,kénytelen lettem volna tényleg kicserélni!
2011. nov. 9. 20:54
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ha alvás közben bekakil, akkor keltsd fel, mert ha belemegy a kaki a puncijába, akkor nagyon csúnya fertőzést tud okozni, és a popsiját is nagyon kimarja.
2011. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
66%
Egy golyó mitől menne a puncijába? És nem is csípi ki. Könyörgöm, ti mindíg észreveszitek azonnal ha bekakál? Soha de soha nem fordult még elő hogy pl álmában kakilt, visszaaludt, és ti nem rohantatok rögtön pelusozni? A kérdező is írta hogy ha híg kaki lett volna átpelusozza. Aki azt írja hogy fel se ébred rá, annak tuti nem volt olyan gyerekek mint az enyém. Tegnap pl. Éjjel fél11-kor tudtam lerakni aludni. Már a sírás kerülget néha. Ha elalszik én nem kelteném fel, csak ha nagyon nincs más lehetőség. Álmábanm átpelusozni pedig sosem lehetett.
2011. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha forgolódik a golyó is szét tud kenődni.
2011. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!