Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem mond semmit a 2,5...

Miért nem mond semmit a 2,5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

Tényleg semmit egy szót sem, de nem is utánoz szavakat!!

Mindent megért és meg is érteti magát, de nagyon rossz, hogy csak mutogat!

Kellene valahova segítségért fordulnom??

Hasonló tapasztalat is érdekelne!


2011. dec. 29. 22:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

A hatalmi elit -többek között- pontosan arra épít, hogy aki -akár például mint bennfentes- beszélni mert a háttérben folyó aljas tevékenységekről, azt üldözési mániásnak higgyék.


Így volt ez mindenkor. Orwell-re is -egy a sok ezer közül- rásütötték, hogy üldözési mániás az 1984 című híres regénye miatt, amit 1948-ban írt. Azóta számos dolog bekövetkezett abból, amit a regényben írt, és itt hosszasan párn kifejtették azt is, ami e regényben szerepel, DE MÉG NEM következett be. Ráadásul logikus is. Beavatott volt és elpofázta a háttérben folyó dolgokat.


Nem egy embert ráadásul meg is öltek emiatt, fentről vezényelve.

PÉLDÁUL KENNEDY, az USA egykori miniszterelnöke. Ő maga beszélt erről hivatalos beszédeiben, amikor rájött, hogy őt magát is sakkfiguraként kezelik. Ezt rengetegen tudják, ténykérdés.


A politikusok bábok. sokan sajnos elhiszik, hogy van bal oldal, meg jobb oldal, és mintha igazán komoly összeütközés lenne Gyurcsi meg Orbi között, és sorolhatnám a példákat. Sok birucika meg elmegy szavazni, mert azt hiszi, nincs eleve leosztva, éppen ki lesz az m.elnök, A LÁTSZAT KEDVÉÉRT. Hiszen minden FELSŐVETEZŐ politikust ugyanazon szálak mozgatják. Ezen nem kell nagy ész, hogy rájöjjünk. hiába szavaztak sokan mikor a jobb oldaliakrara, mikor a baloldalra.

2013. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és hozzáteszem: pszichológia a szakterületem, tehát öngólt lőttél.
2013. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%
Örülünk hogy te mindenben szakember vagy :))) láttam én már pszichológust megőrülni...de hogy jön ide ez a politikai maszlag??? azért nézz hátra sokszor az utcán nem üldöz-e a hatalmi elit :))) - bocs többiek az off-ért, de ez a szintű tudálékosság szerint gáz..nehéz szó nélkül hagyni.
2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
73%
bocs elírtam: ez a szintű tudálékosság szerintem gáz... - még mielőtt beleköt "valaki" ebbe is
2013. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
73%
Még annyi jutott eszembe, hogy elég gáz, hogy pszichológus mester, és egyéb szakember létedre milyen stílusban osztod a szülőket, hogy szinte mindenben hibáznak, találkoztál te már a te szemszögedből tökéletesen működő szülővel?? Rajad kívül nem igazán van ilyen, ugye? már ha te szülő vagy. Csiszolj a stíluson, mert kiveri a biztosítékot, pszichológusként tudhatnád..
2013. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
húúúú, tényleg el kéne menned egy kollágához... ez nagyon gáz... de jó a fantáziája annak aki ezeket a vidókat összehozta! ezek aztán az összeesküvés elméletet, aki ilyenekbe belelovallja magát, előbb-utóbb diliházba köt ki.
2013. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor kezdett el beszélni?
2021. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!